Morava se bori za opstanak, treći remi Napretka (FOTO+VIDEO)

U Žitkovcu, u okviru 18. kola Zone Centar, Morava je ugostila ekipu OFK Niša.

Posle žestoke borbe u većem delu prvog poluvremena, do prednosti su došli gosti iz Niša pogotkom u 33. minutu. Desetak minuta kasnije jedanaesterac za domaći tim. Siguran sa 11 metara bio je Nemanja Marković – 1:1.

U nastavku Morava je imala nekoliko prilika, ali ih nije iskoristila. U 74. minutu nov pogodak za Nišlije. Do kraja utakmice Žitkovčani su žestoko atakovali na gol gostiju, u jednom trenutku udarac Novkovića zaustavila je stativa, međutim do promene rezultata nije došlo – 1:2.

FK Morava Žitkovac

Fudbaleri OFK Napretka igrali su u Nišu protiv Rudara iz Jelašnice – 0:0. Ovo je treći remi Aleksinčana u prolećnom delu prvenstva.