Морава се бори за опстанак, трећи реми Напретка (ФОТО+ВИДЕО)

У Житковцу, у оквиру 18. кола Зоне Центар, Морава је угостила екипу ОФК Ниша.

После жестоке борбе у већем делу првог полувремена, до предности су дошли гости из Ниша поготком у 33. минуту. Десетак минута касније једанаестерац за домаћи тим. Сигуран са 11 метара био је Немања Марковић – 1:1.

У наставку Морава је имала неколико прилика, али их није искористила. У 74. минуту нов погодак за Нишлије. До краја утакмице Житковчани су жестоко атаковали на гол гостију, у једном тренутку ударац Новковића зауставила је статива, међутим до промене резултата није дошло – 1:2.

ФК Морава Житковац

Фудбалери ОФК Напретка играли су у Нишу против Рудара из Јелашнице – 0:0. Ово је трећи реми Алексинчана у пролећном делу првенства.

Орљане: Орљане – Младост (Медошевац).

Први на табели је и даље Цар Константин сада са 47 бодова. ОФК Напредак је на шестом месту са 27 бодова, колико има и петопласирани ОФК Ниш, док је Морава на 11. позицији са 19 бодова, а исти број бодова имају и Наша крила која заузимају 12. место.

Фотографије са утакмице Морава – ОФК Ниш: Михајло Илић.
Видео са утакмице Морава – ОФК Ниш: Стефан Живковић.