Treći remi „rudaraˮ, poraz Subotinčana

Fudbaleri Rudar Alposa pred svojim navijačima igrali su nerešeno protiv ekipe Malošišta – 1:1. Ovo je treći remi zonaša sa Aleksinačkog Rudnika u aktuelnom šampionatu.

Kapiten Rudar Alposa Aleksandar Zemljak

Domaći tim je došao do prednosti u 50. minutu preko kapitena Aleksandra Zemljaka, a gosti su izjednačili u 67. minutu, kada je sa bele tačke Milenković savladao golmana „rudaraˮ Lazara Radenkovića.

Naš drugi zonaš, Moravica iz Subotinca, poražena je u Kladovu od Brodoremonta sa 2:0. Do tri boda Kladovčani su stigli boljom igrom u drugom poluvremenu. Golmana Subotinčana Bogdana Čudića najpre je savladao Krstić u 70. minutu da bi se 14 minuta kasnije u listu strelaca upisao i Lazić koji je postigao pogodak iz slobodnog udarca sa 18 metara.

Knjaževac: TimočaninNaša krila (Belotinac) 4:1,
Negotin: Hajduk VeljkoĐerdap (Kladovo) 3:1,
Bogovina: BSKTimok (Zaječar) 2:3,
Orljane: OrljaneBukovik (Ražanj) 3:0,
Zaječar: KabloviOFK Slatina (Slatina) 4:4, i
Svrljig: SvrljigMajdanpek 8:0.

Na tabeli i dalje vodi Timočanin sada sa 60 bodova. Slede: Hajduk Veljko i Timok sa po 58, Moravica je na četvrtom mestu sa 43 boda, a Rudar Alpos na samom dnu tabele sa šest bodova.