Tešičani i Palilula bez bodova, u Šarlincu publika prekinula utakmicu

Na Gradskom stadionu u Aleksincu, Palilula je u subotu, u okviru šestog kola Okružne lige, poražena od Svrljiga rezultatom 0:1. Pogodak za Svrljižane postigao je Veljko Marinković u 12. minutu. Milanović, Lukić i Nikola Radojković imali su prilike da poravnaju rezultat ali nisu uspeli da pogode cilj.

Posle dve vezane pobede, Teščani su na svom igralištu pretrpeli poraz odRadničkog iz Kočana sa 0:2. Gosti su jedan gol postigli u prvom i jedan u drugom poluvremenu.

Utakmica u Doljevcu, gde je trebalo da gostuje ekipa Poleta iz Radevca, nije odigrana, jer su Doljevčani odustali od takmičenja. Rezultati ove ekipe biće brisani, a liga se nastavlja sa 15 ekipa.

Balajinac: Zemljoradnik – Naisus(Rožina) 2:2,
Čečina: Moravac – Radnički(Čapljinac) 4:2,
Merošina: Rad – Taskovići 1:0, i
Azbresnica: Borac – Pobeda(Rusna) 2:1.

Utakmica u Šarlincu između Toplice i Baličevca prekinuta je u 70. minutu zbog upada publike na teren. U momentu prekida, gosti su vodili sa 1:2.

Na tabeli vodi Radnički iz Kočana sa 15 bodova, Palilula i Jastrebac su na 10, odnoso 11. mestu sa po šest bodova, dok je Polet na 15. Poziciji sa jednim bodom.

Fotografije: Nikola Mitić

PALILULA – SVRLJIG 0:1 (0:1)
Gradski stadion, Aleksinac. Sudija: Sava Stefanović (Aleksinac). Strelac: 0:1 Marinković u 12. minutu. Žuti karton: Branković (Palilula).

PALILULA: Stojadinović, Miljković, Lukić, D. Milanović, D. Radojković, Radulović (od 46. Told), U. Milanović, Branković, N. Radojković, Denić, Rajković (od 27. R. Janković).

SVRLJIG: Jeremić, Mihajlović (od 71. Filipović), Stevanović (od 80. Milosavljević), Minić, M. Savić, B. Savić, Marinković (od 46. Vučković), Todorović (od 46. Zlatanović), D. Savić, Ilijić, Prvulović.