Тешичани и Палилула без бодова, у Шарлинцу публика прекинула утакмицу

На Градском стадиону у Алексинцу, Палилула је у суботу, у оквиру шестог кола Окружне лиге, поражена од Сврљига резултатом 0:1. Погодак за Сврљижане постигао је Вељко Маринковић у 12. минуту. Милановић, Лукић и Никола Радојковић имали су прилике да поравнају резултат али нису успели да погоде циљ.

После две везане победе, Тешчани су на свом игралишту претрпели пораз одРадничког из Кочана сa 0:2. Гости су један гол постигли у првом и један у другом полувремену.

Утакмица у Дољевцу, где је требало да гостује екипа Полета из Радевца, није одиграна, јер су Дољевчани одустали од такмичења. Резултати ове екипе биће брисани, а лига се наставља са 15 екипа.

Балајинац: Земљорадник – Наисус(Рожина) 2:2,
Чечина: Моравац – Раднички(Чапљинац) 4:2,
Мерошина: Рад – Тасковићи 1:0, и
Азбресница: Борац – Победа(Русна) 2:1.

Утакмица у Шарлинцу између Топлице и Баличевца прекинута је у 70. минуту због упада публике на терен. У моменту прекида, гости су водили са 1:2.

На табели води Раднички из Кочана са 15 бодова, Палилула и Јастребац су на 10, односо 11. месту са по шест бодова, док је Полет на 15. Позицији са једним бодом.

Фотографије: Никола Митић

ПАЛИЛУЛА – СВРЉИГ 0:1 (0:1)
Градски стадион, Алексинац. Судија: Сава Стефановић (Алексинац). Стрелац: 0:1 Маринковић у 12. минуту. Жути картон: Бранковић (Палилула).

ПАЛИЛУЛА: Стојадиновић, Миљковић, Лукић, Д. Милановић, Д. Радојковић, Радуловић (од 46. Толд), У. Милановић, Бранковић, Н. Радојковић, Денић, Рајковић (од 27. Р. Јанковић).

СВРЉИГ: Јеремић, Михајловић (од 71. Филиповић), Стевановић (од 80. Милосављевић), Минић, М. Савић, Б. Савић, Маринковић (од 46. Вучковић), Тодоровић (од 46. Златановић), Д. Савић, Илијић, Првуловић.