Palilula nadmašila OFK Rutevac, Tešičanima bod u Rusni

Prvenstvo fudbalera u Okružnoj ligi Nišavskog okruga nastavljeno jeminulog vikenda utakmicama 26. kola.

Komšijski derbi na Aleksinačkom Rudniku pripao je fudbalerima Palilule koji su kao gosti sa 3:1 savladali OFK Rutevac. Sva četiri gola pala su u drugom poluvremenu. Za dva minuta, u 62. i 64, Palilula je preko preko Arsića i Stevanovića postigli dva gola, OFK Rutevac je golom Mitrovića u 66. minutu smanjio na 1:2, a konačan rezultat 1:3 postavio je Jevtić u 90. minutu. Sudija Marko Stanojević iz Moravskog Bujmira isključio je po jednog igra iz oba tima – Đoševa iz Palilule u 23. i Brzakovića iz OFK Rutevca u 37. minutu.

Na gostovanju u Rusni Jastrebac iz Tešice osvojio je bod protiv Pobede, meč je završen rezultatom 1:1, dok je Sloga iz Kormana poražena u Zaplanjskoj Toponici od ekipe Moravca sa 4:3.

Taskovići – Doljevac 2:3,
Batušinac: Mladost – Moravac (Čečina) 7:0,
Baličevac – Radnički (Čapljinac) 2:1,
Svrljig – Radnički (Kočane) 6:4, i
Donji Dušnik: Elid – Rasovača 2:2.