Палилула надмашила ОФК Рутевац, Тешичанима бод у Русни

Првенство фудбалера у Окружној лиги Нишавског округа настављено јеминулог викенда утакмицама 26. кола.

Комшијски дерби на Алексиначком Руднику припао је фудбалерима Палилуле који су као гости са 3:1 савладали ОФК Рутевац. Сва четири гола пала су у другом полувремену. За два минута, у 62. и 64, Палилула је преко преко Арсића и Стевановића постигли два гола, ОФК Рутевац је голом Митровића у 66. минуту смањио на 1:2, а коначан резултат 1:3 поставио је Јевтић у 90. минуту. Судија Марко Станојевић из Моравског Бујмира искључио је по једног игра из оба тима – Ђошева из Палилуле у 23. и Брзаковића из ОФК Рутевца у 37. минуту.

На гостовању у Русни Јастребац из Тешице освојио је бод против Победе, меч је завршен резултатом 1:1, док је Слога из Кормана поражена у Заплањској Топоници од екипе Моравца са 4:3.

Тасковићи – Дољевац 2:3,
Батушинац: Младост – Моравац (Чечина) 7:0,
Баличевац – Раднички (Чапљинац) 2:1,
Сврљиг – Раднички (Кочане) 6:4, и
Доњи Душник: Елид – Расовача 2:2.

Слободан је био Борац.

На водећој позицији и даље је Дољевац са 66 бодова. Палилула  је шеста и има 39 бодова, Јастребац заузима осму позицију са 34 бода, колико има и седмопласирани Сврљиг. ОФК Рутевац је пао на 10. место и има 32 бода, а Слога  је 11. са 30 бодова.

Фотографије: Ведран Динчић (Инстаграм страница ФК Јастребац Тешица).