Десети тријумф Суботинчана

У склопу 14. кола Зоне Исток, фудбалери Моравице (на слици) на свом игралишту у Суботинцу савладали су Наша крила из Белотинца резултатом 4:2. Гости су повели у 7. минуту преко Марка Стевановића, Милуновић је изједначио у 30. минуту, а осам минута касније довео је свој тим до предности. У 56. минуту Станковић је повисио на 3:1. Међутим, у 59. минуту Манојловић је матирао матирао голмана Чудића, па су гости смањили на 3:2, а коначан резултат поставио је Трајковски у 74. минуту – 4:2. Била је то десета победа Суботинчана у јесењем делу првенства Зоне Исток.

А у комшијском дербију у Ражњу Буковик је са 4:0 славио против фењерџије, Рудар Алпоса са Алексиначког Рудника.

Орљанe: ОрљанеБСК (Боговинa) 8:3.

И поред пораза од Тимока, коло пре краја јесењег дела шампионата, на лидерској позицији и даље је Тимочанин из Књажевца са 32 бода, друга је Моравица из Суботинца са 30 бодова, а на последњем, 16. месту са два бода је Рудар Алпос са Алексиначког Рудника.