У Алексинцу киша голова – чак 23, Брђанка сигурна против Пироћанаца!

На опроштају од својих навијача футсалери Брђанке синоћ су уписали још једну победу, пету по реду у јесењем првенству Треће лиге – Исток.

Борбеном, пожртвованом и ефикасном игром Алексинчани су савладали Миџор 192 из Пирота резултатом 6:2. Хет-трик је постигао Никола Стојановић, два пута се у листу стрелаца уписао Петар Спасић, а једанпут Славко Савић.

Брђанка је и даље на 8. месту, сада са 14 бодова, а у наредном колу иде у Бујановац на меч против КМФ БСК.

*****

У 9. колу Регионалне лиге – група Југ, оба наша представника играли су у Алексинцу.

На утакмици у којој су одмерили снаге Доктори фудбала из Доњег Адровца и Ас из Бујановца, права киша голова, чак 23! Доктори су били бољи током целе утакмице, имали су више воље и жеље за победом и на крају су сасвим заслужено тријумфовали са 14:9. Интересантан је податак да је чак половину голова за Докторе постигао је Славко Ђорђевић.

Како се и очекивало, синоћни меч између Звезде из Горњег Љубеша и Пчиње из Трговишта, последње и прве екипе на табели, протекао је у знаку гостију који су славили врло убедљиво, са 1:9.

Утакмицама овог кола завршен је први део такмичења у Регионалној лиги – Југ. Доктори фудбала зимоваће на 4. месту са 13 бодова, а Звезда на дну табеле са – 1 бодом.

БРЂАНКА – МИЏОР 192 6:2 (3:0)

Хала спортова, Алексинац. Судије:Игор Рајковић (Деспотовац), Филип Ћирковић. Стрелци: 1:0 Стојановић у 4, 2:0 Стојановић у 17, 3:0 Савић у 18, 4:0 Спасић у 25, 5:0 Спасић у 31, 5:1 Ранчић у 34, 5:2 Алексов у 35, 6:2 Стојановић у 37. минуту. Жути картон: Апостоловић (Миџор).

БРЂАНКА: ШУЋУР, СТОЈАНОВИЋ, РИСТИЋ, САВИЋ, НИКОЛИЋ, Стевановић, Спасић, Станковић, Алексић.

МИЏОР 192: БРАНКОВИЋ, НИКОЛИЋ, МИЛОШЕВИЋ, АПОСТОЛОВИЋ, ПЕТКОВИЋ, Ранчић, Алексов, Панчић.

ДОКТОРИ ФУДБАЛА – АС 14:9 (5:2)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Јован Бојчић, Добривоје Нешић (Ниш). Стрелци: 1:0 С. Ђорђевић у 4, 1:1 Алији у 6, 2:1 Новковић у 8, 3:1 С. Ђорђевић у 16, 3:2 Дестани у 18, 4:2 С. Ђорђевић у 19, 5:2 С. Ђорђевић у 20, 6:2 С. Ђорђевић у 21, 6:3 Дестани у 23, 7:3 Нешић у 24, 7:4 Мустафа у 26, 8:4 Зека у 27, 9:4 Живковић у 28, 10:4 Живковић у 30, 10:5 Шерифи у 31, 11:5 Живковић у 32, 12:5 Живковић у 33, 12:6 Алији у 35, 12:7 Алији у 36, 12:8 Алији у 38, 13:8 С. Ђорђевић у 39, 13:9 Алији у 39, 14:9 С. Ђорђевић у 40. минуту. Жути картон: Нешић (Доктори).

ДОКТОРИ ФУДБАЛА: А. РИСТИЋ, С. ЂОРЂЕВИЋ, ПОПОВИЋ, НОВКОВИЋ, ЖИВКОВИЋ, Митић, Д. Ђорђевић, Ђошев, Нешић, Дабарчић, Голубовић, Зека.

АС: ЋАЗИМИ, ЈОРДАНОВИЋ, ДЕСТАНИ, АЛИЈИ, ШЕРИФИ, Мустафа.

ЗВЕЗДА – ПЧИЊА 1:9 (1:5)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Ненад Божић (Деспотовац), Вељко Петровић (Јагодина). Стрелци: 0:1 Смиљковић у 2, 0:2 Смиљковић у 5, 0:3 Додић у 6, 0:4 Стефановић у 12, 0:5 Додић у 15, 1:5 Лукић у 18, 1:6 Смиљковић у 23, 1:7 Додић у 25, 1:8 Пауновић у 30, 1:9 Додић у 34. минуту. Жути картони: Јовановић (Звезда), Велиновић (Пчиња).

ЗВЕЗДА: МИЛЕНКОВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, ЛУКИЋ, ТАСИЋ, ЦАКИЋ, Живановић, Симоновић, Матић.

ПЧИЊА: МИТИЋ, ПАУНОВИЋ, ВЕЛИНОВИЋ, СМИЉКОВИЋ, ДОДИЋ, Стефановић.

Фотографије: Инстаграм КМФ Брђанка и КМФ Доктори фудбала