Корманци мељу, Крушјани хватају залет

Минулог викенда одигране су утакмице четвртог кола Општинске фудбалске лиге.

Слога из Кормана наставила је у победничком ритму и забележила четврти тријумф заредом. Лако и убедљио Корманци су пред својим навијачима са 4:0 савладали тим Рутевца. Сав посао Слога је завршила још у првом полувремену када су пала сва четири гола.

У Бобовишту још једно непријатно изненађење за домаћи тим: Јединство је поражено са 2:5 од Шкриљца из Брадарца. Утакмица је била жива и динамична, и домаћи тим је имао своје прилике за гол, али их није искористио.

У Добрујевцу подела плена: ОФК СлогаПолет из Витошевца 2:2.

На игралишту у Гредетину, где игра као домаћин, Напредак 2012 из Крушја победио је Рудара 2016 са Алексиначког Рудника. Крушјани су апсолутно доминирали и сасвим заслужено славили са 5:1. Двоструки стрелац био је Михајло Цветковић, а по једанпут су мрежу затресли Алекса Петровић и Андрија Јевремовић. Играч гостију Славнић грешком  је савладао свог голмана, а почасни гол за „рударе” постигао је Лабовић.

У Трњану Борац је са 4:2 савладао Ратара из Горње Пешчанице.

На гостовању у Мозгову Црвена звезда из Горњег Љубеша је освојила цео плен; са 0:1 победила је екипу Темпа и тако се искупила за прошлонедељни пораз на свом терену.

После четири одиграна кола, стопостотни учинак има једино Слога из Кормана која је освојила 12 бодова. Полет из Витошевца је други са два бода мање, на трећем месту је Напредак 2012 са девет бодова. Следе: Црвена звезда и Рудар 2016 са по седам бодова, Шкриљац и Темпо са по шест, ОФК Слога четири, Јединство и Рутевац по три, Борац два бода и Ратар без бодова.

СЛОГА – РУТЕВАЦ 4:0 (4:0)

Игралиште Слоге у Корману. Судија: Иван Јовановић (Алексинац). Стрелци:1:0 М. Анђелковић у 18, 2:0 Стојковић у 20, 3:0 Л. Бабић у 26, 4:0 Д. Ђорђевић у 45. минуту.

СЛОГА: Недељковић, Стојковић, Јанаћковић, Д. Ђорђевић, М. Стевановић, А. Анђелковић (од 70. Николић), Стојиљковић (од 73. Д. Стевановић), Димитријевић, Н. Ђорђевић, М. Анђелковић, Л. Бабић.

ФК Слога Корман (архива)

РУТЕВАЦ: Здравковић, Милићевић, Н. Тодоровић (од 58. В. Грујић), Петров, Андрејевић (од 63.  Ђорђевић), Јовић (од П. Томић), Н. Грујић, Ђ. Томић (од 23. Лазић), Станојевић, А. Томић, В. Тодоровић.

ФК Рутевац (архива)

НАПРЕДАК 2012 – РУДАР 2016 5:1 (1:0)

Игралиште у Гредетину. Судија: Никола Бабић (Глоговица). Стрелци: 1:0 Михајло Цветковић у 38, 2:0 Славнић (аутогол) у 49, 3:0 Петровић у 57, 4:0 Михајло Цветковић у 63, 5:0 А. Јевремовић у 70, 5:1 Лабовић у 86. минуту. Жути картон: Дурмишевић (Рудар 2016).

НАПРЕДАК 2012: Стевановић, Марковић, Станишић, К. Јевремовић, В. Милошевић (од 58. Г. Цветковић), Алекса Петровић, М. Филиповић (од 55. Стевановић), Александар Петровић (од 75. М. Милошевић), Ђорђевић (од 45. Ристић), М. Цветковић, А. Јевремовић (од 75. Петковић).

ФК Напредак Крушје

РУДАР 2016: Цветковић, В. Ђорђевић, Н. Милетић (од 75. М. Јевремовић), Славнић, Брзаковић, Дурмишевић, Аранђеловић (од 75. У. Јовановић), Д. Јовановић (од 50. Лабовић), П. Ђорђевић (од 58. Станковић), Стојанов, О. Лазић (од 75. Милановић).

ФК Рудар 2016

ЈЕДИНСТВО – ШКРИЉАЦ 2:5 (1:2)

Игралиште Јединства у Бобовшту. Судија: Душан Томић (Гредетин). Стрелци: 0:1 Ристић у 14, 1:1 Радивојевић у 41, 1:2 Радовић у 44, 1:3 Ристић у 65, 1:4 Милетић у 70, 2:4 Радојковић у 80, 2:5 Ристић у 89. минуту. Жути картони: Стефановић (Јединство), Милетић (Шкриљац).

ЈЕДИНСТВО: Миленковић, Љубеновић, Стефановић, Вељковић, Адамов, Живковић (од 46. У. Милетић), Зоркић (од 46. Петровић), Радојковић, Радивојевић, Благојевић, Ранђеловић.

ФК Јединство Бобовиште

ШКРИЉАЦ: Нешић, Милетић, М. Милошевић, Војиновић, Младеновић, Радовић, Стевановић, С. Милошевић, Јаћимовић, Стојановски, Ристић.