Četvrti trijumf Brđanke, Nikolić briljirao

Futsaleri Brđanke zabeležili su četvrtu pobedu u aktuelnom prenstvu Regionalne lige – Sever. Na parketu ovdašnje Hale sportova oni su pobedili tim Bora sa 6:2.

Gosti su stekli prednost u 5. minutu pogotkom Aleksandra Jovkića, ali je radost kratko trajala jer je već u 8. minutu izjednačio Janko Radojević. U 16. minutu iz kaznenog udarca sa šest metara Milivoj Đenadić je opet doveo Borane u vođstvo. Međutim, dva minuta kasnije Miloš Đošev je uspeo da izjednači i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku izabranici trenera Milana Đorđevića zaigrali su vrlo ofanzivno i deklasirali goste. Najpre je kapiten Konstantin Jevremović u 22. minutu povisio na 3:2, a onda je na scenu stupio mladi Miloš Nikolić. Za 11 minutaovaj  talentovani Kruševljanin postigao het-trik (u 29, 39. i u 40. minutu) i tako zapečatio sudbinu Borana.

Miloš Nikolić

BRĐANKA – BOR 6:2 (2:2)

Hala sportova, Aleksinac. Sudije: Bojan Milić, Slaviša Jakovljević (Kruševac). Strelci:0:1 Jovkić u 5, 1:1 Radojević u 8, 1:2 Đenadić (iz KU) u 16, 2:2 Đošev u 18, 3:2 Jevremović u 22, 4:2 Nikolić u 29, 5:2 Nikolić u 39, 6:2 Nikolić u 40. minutu. Žuti kartoni: Šućur (Brđanka), Buzej (Bor).

BRĐANKA: ŠUĆUR, SAVIĆ, GOJKOVIĆ, JEVREMOVIĆ, PENDO, Đorđević, Đošev, Cvetković, Golubović, Milošević, Nikolić, Radojević, Majdevac,  Lovrenčić.

BOR: JAKOVLJEVIĆ, ĐENADIĆ, JOVKIĆ, TERZIĆ, BUZEJ, Dimitrijević, Stanković, Marković, Aleksić, Stefanović.