Радевчани и даље на челу табеле, реми Тешичана

Оно што је мало ко очекивао ипак се догодило: у 10. колу Окружне лиге у Чечини, фењерџија Моравац савладао је лидера првенства, екипу Полета из Радевца, са 3:2.

Утакмицу је одлучио Ангеловски поготком у 72. минуту. Оба гола за Полет постигао је Никола Радојковић који је, иначе, водећи стрелац у свом тиму и један од најбољих голгетера у лиги са укупно 15 голова.

Јастребац из Тешице играо је у Заплањској Топоници против Моравца. Меч је завршен без победника – 4:4. Моравац је поравнао резултат у самом финишу утакмице, у 87. минуту, поготком са 11 метара. Двоструки стрелац за Тешичане је Милан Тасић, а по један погодак постигли су Андрија Стојановић и „резервиста”  Ведран Динчић.

Слога из Кормана гостовала је Тасковићима и претрпела пораз од 3:0. Ово је осми пораз Корманаца.

Баличевац: Баличевац – Земљорадник (Балајинац) 1:0,
Азбресница: Борац – Раднички (Кочане) 5:1,
Русна: Победа – Слога (Јовановац) 1:1, и
Шарлинац: Топлица – Рад (Мерошина) 1:1.

Слободан је био Наисус.

На челу табеле и даље је Полет из Радевца са 22 бода. Исти број бодова, али и утакмицу мање има Земљорадник који је на другој позицији. Јастребац тренутно заузима шесто место са 17 бодова, док је Слога из Кормана на 14. позицији са четири бода.

МОРАВАЦ (Ч) – ПОЛЕТ (Р) 3:2 (1:1)

Игралиште у Чечини. Судија: Ивица Стојановић. Стрелци: 0:1 Н. Радојковић у 21, 1:1 Станковић у 30, 2:1 Алексић у 47, 2:2 Н. Радојковић у 65, 3:2 Ангеловски у 72. минуту.

МОРАВАЦ (Ч): Крстић, Пејчић, Милојковић, Антић, Јовановић, Николић, Алексић, Станковић, Димитријевић, Ангеловски, Аранђеловић.

ПОЛЕТ (Р): Пејчиновић, Д. Петровић, Пешић, Ристић, М. Радојковић, Маринковић, Н. Радојковић, Митровић, Агатоноић, Милић, Обрадовић (од 46. Нешић).

МОРАВАЦ (ЗТ) – ЈАСТРЕБАЦ 4:4 (2:1)

Игралиште у Заплањској Топоници. Судија: Владица Динић (Ниш). Стрелци: 0:1 Стојановић у 3, 1:1 Денић у 18, 2:1 Тричковић у 36, 2:2 Тасић у 50, 2:3 В. Динчић у 72, 2:4 Тасић у 73, 3:4 Цветковић у 77, 4:4 Денић (из пенала) у 87. минуту. Жути картони: Милошевић (Моравац), Пантовић, Филиповић, Врбић (Јастребац).

МОРАВАЦ: С. Ценић, Денић, Глигоријевић (од 58. Цветковић), Илић, Крстић, Тричковић, Милошевић (од 82. Стојановић), Марјановић, Додић, Стаменковић, Мирковић.

ЈАСТРЕБАЦ: У. Ценић, Симоновић, Н. Ценић, Пантовић, Д. Ценић, Филиповић, Тасић (од 85. Врбић), Стојановић, Лукић (од 66. В. Динчић), Анђелковић (од 46. Павловић). А. Динчић.

ТАСКОВИЋИ – СЛОГА (К) 3:0 (1:0)

Игралиште у Тасковићима. Гледалаца: 30. Судија: Никола Јанковић (Ниш). Стрелци: 1:0 Крстић у 11, 2:0 Д. Ђорђеић (аутогол) у 64, 3:0 кастратовић у 90. минуту. Жути картони: Танић, Крстић (Тасковићи), Ђорђевић, Војиновић, Стојиљковић (Слога).

ТАСКОВИЋИ: Милош Ристић, Милошеић, Младен Ристић, Танић, Кастратовић, Крстић, Здравковић (од 46. Алија), Стојчевић, Стојановић, Јовановић, Станковић.

СЛОГА (К): Недељковић, Стојковић, Стојиљковић, Д. Ђорђевић, Стевановић, А. Анђелковић, А. Ђорђевић, Војиновић, Маринковић, Рајковић, Димитријевић (од 69. Ј. Стојковић).

Фотографије: Милан Јовановић (утакмица Моравац – Полет) и званична Инстаграм страница ФК Јастребац, Тешица