Нова победа Брђанке, катастрофа Звезде

Футсалери Клуба малог фудбала Брђанка, у оквиру шестог кола Треће лиге – Исток, са 6:5 победили су у Алексинцу екипу Спортског удружења Росуља из Власотинца.

Алексинчани су били бољи у првом полувремену, али су Власотинчани у наставку успели да надокнаде заостатак и седам минута пре краја поравнају резултат. Како се испоставило, питање победника решено је у наредна три минута: Брђанка је постигла два, а гости један гол. У финишу меча, у последња четири минута, обе екипе су имале своје прилике,међутим мреже су остале мирне. Четири гола за Алексинчане постигао је Никола Стојановић, а два Петар Спасић.

Са пет бодова, односно две победе и четири пораза, Брђанка је на деветом месту, а у наредном колу иде у Сокобању на меч против Озрена.

У склопу 5. кола Регионалне лиге – група Југ, футсалери Звезде из Горњег Љубеша поражени су у Алексинцу од Линдорета из Прешева резултатом 1:16. У следећем колу Звезда ће у Нишу играти против екипе КМФ Ниш 92.
Наш други представник у овом рангу, екипа Доктори фудбала из Доњег Адровца, утакмицу петогкола против Прокупља играће 28. новембра.

БРЂАНКА – РОСУЉА 6:5 (4:2)
Хала спортова, Алексинац. Судије: Бојан Милић (Крушевац), Славиша Јаковљевић. Стрелци: 1:0 Спасић у 3, 1:1 Цветковић у 4, 1:2 Цветковић у 14, 2:2 Стојановић у 16, 3:2 Стојановић у 16, 4:2 Стојановић у 18, 4:3 Ранђеловић у 29, 4:4 Цветковић у 33, 5:4 Спасић у 34, 6:4 Стојановић у 35, 6:5 Марјановић у 36. минуту. Жути картони: А. Станковић, Младеновић (Росуља)
БРЂАНКА: ШУЋУР, САВИЋ, СПАСИЋ, СТОЈАНОВИЋ, М. РИСТИЋ, Бакуш, Николић, Арсић, Вукојевић.
РОСУЉА: МЛАДЕНОВИЋ, СТОЈАНОВИЋ, РАНЂЕЛОВИЋ, Б. СТАНКОВИЋ, А. СТАНКОВИЋ, Анђелковић, Цветковић, Рајковић, С. Станковић, Цекић, Марјановић.

ЗВЕЗДА – ЛИНДОРЕТ 1:16 (1:6)
Хала спортова, Алексинац. Судије: Игор Рајковић, Данијел Трајковић (Деспотовац). Стрелци: 0:1 Хетеми у 1, 0:2 Пајазити у 2, 0:3 Хетеми у 3, 0:4 Камбери у 4, 0:5 Пајазити у 13, 0:6Камбери у 14, 1:6 Лукић у 18, 1:7 Пајазити у 21, 1:8 Хетеми у 24, 1:9 Бекташи у 26, 1:10 Лимани у 27, 1:11 Пајазити у 29, 1:12 Лимани у 34, 1:13 Шаћири у 35, 1:14 Бекташи у 36, 1:15 Бекташи у 39, 1:16 Камбери у 40. минуту. Жути картон: Камбери (Линдорет).
ЗВЕЗДА: ЦАКИЋ, ЖИВИЋ, СИМОНОВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, ЛУКИЋ, Радичевић, Лазић, Маринковић, Станковић.
ЛИНДОРЕТ: АРИФИ, КАМБЕРИ, ПАЈАЗИТИ, ХЕТЕМИ, БЕКТАШИ, Амити, Џелили, Лимани, Шаћири.
Насловна фотографија: екипа КМФ Брђанка