Napredak sutra sa Pazarcima (Arenasport 4)

Košarkaši Napretka JKP dočekaće ekipu Novog Pazara u okviru 22. kola Košarkaške lige Srbije. Aleksinčani su pre dva dana pretrpeli bolan poraz u Vršcu, kada je nakon dodatnih 5 minuta slavio domaći tim.

I pored činjenice da se meč igra u Aleksincu, Novi Pazar slovi za favorita. Kako zbog stanja na tabeli (Pazarci su četvrti, sa 13 pobeda), tako i zbog Napretkova tri vezana poraza na domaćem terenu.

Jesenji duel dva tima pripao je Novom Pazaru (75:63), iako je na tamošnjem parketu viđena velika borba i vođstvo Aleksinčana na poluvremenu utakmice.

Utakmica između Napretka i Novog Pazara biće odigrana u četvrtak, sa početkom u 16 časova. Ljubitelji košarke moći će uživo da prate ovaj meč, na kanalu Arenasport 4.