Мреже се тресле 18 пута!

Иако су у Алексинац допутовали само са једним резервистом, футсалери Клуба малог фудбала „Прогрес” из Параћина срчаном и борбеном игром надмашили су домаћина, екипу КМФ „Алексинац 2015”, и заслужили цео плен -11:7.

Била је то, дакле, права голеада, мреже су се тресле чак 18 пута, голови су падали у просеку на нешто више од два минута. Али шта вреди киша голова кад је утакмица одиграна без присуства публике, наравно због епидемиолошке ситуације.

Од самог почетка меча гости  су преузели иницијативу, играли су офанзивно и ефикасно и у два навратаимали пет голова предности. Домаћи су парирали и покушавали да колико-толико држе резултатску равнотежу.

На табели Треће лиге – Исток Алексинчани су на седмом месту са 16 бодова и у наредном колу играју на свом паркету, овога пута  против  екипе БСК из Бујановца.

АЛЕКСИНАЦ – ПРОГРЕС 7:11 (3:5)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Немања Костић, Милош Митић (Лесковац). Стрелци: 0:1 Обрадовић у 1, 0:2 Јовановић у 2, 1:2 Живић у 3, 1:3 Мартић у 8, 2:3 Петровић у 11, 3:3 Ђурић у 13, 3:4 Јовановић у 13, 3:5 Јовановић у 17, 3:6 Радојковић у 21, 3:7 Јовановић у 23, 3:8 Мартић у 25, 4:8 Чудић (КУ, 6 м) у 28, 5:8 Живић у 29, 5:9 Мартић у 37, 5:10 Обрадовић у 37, 6:10 Спасић у 38, 6:11 Обрадовић у 39, 7:11 Спасић у 40. минуту. Жути картон: Спасић (Алексинац).

АЛЕКСИНАЦ: ПЕТКОВИЋ, ЗЕКА, СПАСИЋ, ЂУРИЋ, ЖИВИЋ, Матејев, Јездић, Ристић, Стојановић, Чудић, Петровић, Стевановић.

ПРОГРЕС: ЛУКИЋ, МАРТИЋ, ОБРАДОВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, РАДОЈКОВИЋ, Савић.

Фотографије: Архива (аутор Дино Денкић).