Голеада: За 60 секунди шест голова!

Екипа Клуба малог фудбала Доктори фудбала из Доњег Адровца наставила је серију победа у Регионалној лиги – група Југ.

На гостовању у Прокупљу, у оквиру 14. кола,  Доктори су са 6:13 победили екипу некадашњегдруголигаша Прокупља. Интересантан је податак да су се у финишу првог полувремена голови ређали као на траци – у 20. минуту пало је шест голова, пет су постигли Доктори, а један домаћа екипа.

Екипа из Доњег Адровца је и даље на трећем месту са 19 бодова, односно три бода мање од другопласираног Линдорета из Прешева.

ПРОКУПЉЕ – ДОКТОРИ ФУДБАЛА 6:13 (3:11)

Хала спортова „Др Зоран Ђинђић”, Прокупље. Судије: Далибор Златковић, Миљан Антић. Стрелци: 0:1 Ђокић у 4, 1:1 Петровић у 5, 1:2 Дабарчић у 8, 1:3 Ђокић у 8, 2:3 Здравковић у 11, 2:4 Дабарчић у 14, 2:5 Драча у 16, 2:6 Јовић у 19, 2:7 С. Ђорђевић у 20, 2:8 С. Ђорђевић у 20, 2:9 Ђошев у 20, 2:10 Ђошев у 20, 2:11 Јовић у 11, 3:11 Здравковић у 20, 4:12 Миленковић у 28, 5:12 Марковић у 30, 5:3 Ђошев у 33, 6:13 Марковић у 36. минуту.

ПРОКУПЉЕ: ВУЧКОВИЋ, ПЕТРОВИЋ, АРСИЋ, МАРКОВИЋ, ЛУТОВАЦ, Анђелковић, Стаменковић, И. Миленковић, М. Миленковић, Дамјановић, Здравковић, Митровић.

ДОКТОРИ ФУДБАЛА: Д. ЂОРЂЕВИЋ, ЂОШЕВ, С. ЂОРЂЕВИЋ, ЂОКИЋ, ДАБАРЧИЋ, Драча, Јовић.

Фотографија: Лична архива