Доктори декласирали Звезду, пораз Брђанке

Футсалери Клуба малог фудбала Брђанка из Алексинца поражени су на гостовању у Сурдулици од екипе Радника са 6:3 (4:2). Меч је одигран у склопу 3. кола Треће футсал лиге – група Исток.

Брђанка је и даље на дну табеле са минус једним бодом, а у наредном колу дочекује Јагодину.

А у комшијском дербију у Алексинцу састале су се екипе клубова малог фудбала Доктори фудбала из Доњег Адровца и Звезда из Горњег Љубеша. Меч је прекинут после 10 минута игре при резултату 8:0, јер је Звезда остала са недовољним бројем играча на терену.

Ово је друга победа Доктора у Регионалној футсал  лиги – Југ и други пораз Звезде у актуелном шампионату.

У трећем колу Звезда ће угостити Прокупље, док ће Доктори фудбала гостовати Бабушници.

ДОКТОРИ ФУДБАЛА – ЗВЕЗДА 8:0 (8:0)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Душан Миладиновић, Богдан Тошић (Ниш). Стрелци: 1:0 Ђорђевић у 3, 2:0 Ђорђевић у 4, 3:0 Живковић у 7, 4:0 Дабарчић у 9, 5:0 Николајев у 9, 6:0 Живковић у 10, 7:0 Живковић у 12, 8:0 Голубовић у 15. минуту.

ДОКТОРИ ФУДБАЛА: Д. ЂОРЂЕВИЋ, С. ЂОРЂЕВИЋ, ПОПОВИЋ, ГОЛУБОВИЋ, ЖИВКОВИЋ, А. Ристић, Николајев, Дабарчић.

КМФ Доктори фудбала

ЗВЕЗДА: РИСТИЋ, ТАСИЋ, ЈОВАНОВИЋ, МАРИНКОВИЋ, РАДОЈКОВИЋ, Игњатовић, Станковић, Милојевић.

РАДНИК – БРЂАНКА 6:3 (4:2)

Балон сала, Сурдулица. Гледалаца: 20. Судије: Далибор Златковић, Лука Ђокић (Врање). Стрелци: 1:0 Ђорђевић у 5, 2:0 Љубић у 8, 2:1 Спасић у 14, 3:1 Милутиновић у 17, 4:2 Шућур у 20, 4:3 Пендо у 22, 5:3 Петровић у 26, 6:3 Тасић у 27. минуту. Жути картони: Китановић, Станојевић (Радник), Спасић, Бакуш (Брђанка).

РАДНИК: РИСТИЋ, КИТАНОВИЋ, МИЛУТИНОВИЋ, ПЕТРОВИЋ, ЂОРЂЕВИЋ, Вучковић, Љубић, Алексић, Станојевић, Тасић, Павловић.

БРЂАНКА: ШУЋУР, ПЕНДО, СПАСИЋ, ДРАЧА, БАКУШ.