Добрујевчани су хит првенства

Фудбалери ОФК Слоге из Добрујевца су прави хит јесењег дела шампионата Општинске лиге. Они су јуче на свом игралишту, у оквиру петог кола, славили са 2:1 против Полета из Радевца и тако забележили пети тријумф заредом.

Polet iz Radevca
ФК Полет Радевац

До три нова бода Добрујевчани су дошли теже него што се очекивало. Гости су преко Бојана Динића у 15. минуту дошли до предности и тако је било све до 65. минута, када је Иван Ивановић успео да поравна резултат. Погодак за победу постигао је Иван Јовановић у 77. минуту. Међутим, минут касније дошло је до расправе и контакта између играча ОФК Слоге Александра Станојевића и играча Полета Давида Јовановића, па је судија Никола Бабић обојици показао пут у свлачионицу.

OFK Sloga Dobrujevac
ОФК Слога Добрујевац

Један од претендената за сам врх табеле, Црвена звезда, у Горњем Љубешу лако је изашла на крај са Темпом из Мозгова, пошто је победила са 4:1.

У преостале три утакмице бољи су били гости. Полет из Витошевца је у Вукашиновцу славио против истоимене екипе са 0:2, Шкриљац из Брадарца је у Бобовишту победио Јединство са 1:5, док је „Напредак 2012” из Крушја тријумфовао је у Рутевцу против истоимене екипе са 1:2.

Слободан у овом колу био је Борац из Трњана.

На челу табеле са максималних 15 бодова је ОФК Слога. Следе: Црвена звезда са 11, Шкриљац и „Напредак 2012” са по девет бодова, итд.

ОФК СЛОГА – ПОЛЕТ (Р) 2:1 (0:1)

Игралиште Слоге у Добрујевцу. Судија: Никола Бабић (Глоговица). Стрелци: 0:1 Динић у 15, 1:1 Ивановић у 65, 2:1 Јовановић у 77. минуту. Жути картони: Тасић, Станојевић, Ивановић, Јоцић (ОФК Слога), Црвени картони: Станојевић (ОФК Слога), Јовановић (Полет) у 78. минуту.

ofkslogadobrujevacОФК СЛОГА: Д. Ивановић, Никола Тасић, Момчиловић, Радојковић (од 53. Ђорђевић – од 56. Михајловић), Ристић, Поповић, Немања Тасић, Станојевић, Јовановић, И. Ивановић, Марковић (од 78. Јоцић).

FK PoletПОЛЕТ: Пејчиновић, Д. Јовановић, Д.Петровић, А, Петровћ, Ракић, М. Јовановић, Агатоновић (од 81. Рајић), Радојковић, Динић (од 55. Николић), Цветковић (од 77. Михајловић), С. Петровић.