Алексинчани у победничком ритму

После победе на старту јесењег првенства Регионалне лиге – Север, футсалери Клуба малог фудбала Брђанка забележили су и други тријумф.

Они су синоћ у Хали спортова лако и сигурноса 9:3 победили екипу Бора. Двоструки стрелци били су Пендо, Ахмети и Јевремовић, по једна гол додали су Никола Стојановић, Спасић и Костић.

Последњих осам минута наступила су четворица играча из младе селекције Брђанке која ће ускоро укључити у одговарајуће такмичење на нивоу ФС РИС.

Брђанка је сада на другом месту са шест бодова из две утакмице. У наредном колу Алексинчани одлазе у Зајечар, на меч против лидера пренства, екипе Тимока 2013.

БРЂАНКА – БОР 9:3 (4:1)

Хала спортова, Алексинац. Гледалаца: 60. Судије: Александар Ранђеловић, Марко Сотировић. Стрелци: 1:0 Пендо у 3, 2:0 Н. Стојановић у 4, 2:1 Антић у 6, 3:1 Костић у 7, 4:1 Ахмети у 15, 5:1 Спасић у 22, 6:1 Јевремовић у 24, 6:2 Терзић у 24, 7:2 Пендо у 26, 8:2 Ахмети у 30, 9:2 Јевремовић у 34, 9:3 Терзић у 39. минуту. Жути картон: Шућур (Брђанка).

БРЂАНКА: ШУЋУР, САВИЋ, Н. СТОЈАНОВИЋ, ЈЕВРЕМОВИЋ, ПЕНДО, Ђорђевић, Станковић, Спасић, Костић, Стевановић, Р. Стојановић, Ахмети.

БОР: ЈАКОВЉЕВИЋ, Д. ДИМИТРИЈЕВИЋ, ЈОВКИЋ, ТЕРЗИЋ, АНТИЋ, М. Димитријевић, Алексић.