Алексинчани поклекли пред лидером

Првенство футсалера у Регионалној лиги – група Север настављено је протеклог викенда мечевима 7. кола.

Екипа Клуба малог фудбала Брђанка из Алексинца играла је синоћ у Мајданпеку против лидера првенства, Минерса. Алексинчани су добро отворили меч и у првих десетак минута имали иницијативу и два пута били у вођству.Међутим, у 12. минуту домаћи тим је поравнао резултат на 2:2, да би минут касније дошао и до предности од 3:2. До краја полувремена домаћини су играли агресивно и постигли још два гола и другом делу још пет голова, а Брђанка само један, тако да је Минерс у крајњем скору славио са 10:3 (5:2).

После овог кола Брђанка је на петом месту са четири бода, а у наредном колу ће Белој Паланци играти против Бабушнице.

МИНЕРС – БРЂАНКА 10:3 (5:2)

KMF Brdjanka
КМФ Брђанка (фотографија из архиве)

Хала спортова Мајданпек. Судије: Стефан Мамула, Владимир Љубомировић (обојица из Бора). Стрелци: 0:1 Милошевић у 7, 1:1 Балабановић (из пенала) у 8, 1:2 Гојковић у 10, 2:2 М. Алексовски у 12, 3:2 Пауновић у 13, 4:2 Јовановић у 18, 5:2 Балабановић у 20, 6:2 Голубовић у 21, 7:2 Илић (из пенала) у 34, 8:2 М. Алексовски у 34, 8:3 Голубовић у 38, 9:3 Пауновић у 40, 10:3 Николић у 40. минуту. Жути картони: тренер Срђан Унчанин, Балабановић, М. Алексовски (Минерс), Ђошев, Арсић (Брђанка).

МИНЕРС: РАДИВОЈЕВИЋ, М. АЛЕКСОВСКИ, ПАУНОВИЋ, БАЛАНОВИЋ, ИЛИЋ, Матејевић, Николић, Голубовић, Јовановић,А. Алексовски.

БРЂАНКА: А. РИСТИЋ, ГОЈКОВИЋ, АРСИЋ, СТОЈАНОВ, ТАСИЋ, Динчић, Ђорђевић, М. Ђошев, Голубовић, Илић, Јевремовић, Ловренчић, Милошевић.