Висок лет „Jастребова“

У трећем колу Друге регионалне лиге – Исток, кошаркаши алексиначког Јастреба на свом паркету забележили су другу победу; са 21 поеном разлике (82:61) победили су Актавис академију из Лесковца. По четвртинама 18:11, 26:23, 20:13 и 18:14.

Од почетка меча били смо бољи тим, све време смо контролисали резултат и на крају убедљиво славили, каже у разговору за наш портал председник КК Јастреб Марко Хабе. – Тренер Голубовић је користио све играче и минутажа је равномерно расподељена. Осим што су сви момци играли, такође су се сви уписали у стрелце. Опет је посета публике била и више него добра и то нас чини посебно поносним. У наредном колу гостујемо екипи Плеј-оф која је такође из Лесковца. Мислим да смо бољи тим од њих и верујем да ћемо победити. На тај начин бисмо остали у трци за прва два места на табели која воде у виши ранг такмичења, наглашава наш саговорник.

Јастреб је на четвртом месту са пет бодова, колико има Хисар на трећој позицији, као и Куршумлија на петом и Пуста река на шестом месту.

Меч против Плеј-офа игра се у суботу са почетком у 16 сати.

ЈАСТРЕБ: Микић 9, Тодоровић 9, Мојсиловић 11, Величковић 6, Декић 3, Стевановић 5, Живадиновић 11, Јеремић 11, Васић 2, Живковић 9, Анђелковић 6.