Убедљива победа Радевчана (ФОТО+ВИДЕО)

У заосталој утакмици 11. кола Окружне лиге, фудбалери Полета из Радевца јуче су у Алексинцу са 4:0 савладали тим Радничког из Кочана.

У већем делу утакмице, која је била доста динамична и тврда, Радевчани су били бољи ривал и заслужено су уписали нова три бода. У домаћој екипи су се истакли двоструки стрелац Андрија Динчић и Вељко Маринковић који је у 68. минуту са ивице шеснаестерца из слододног ударца постигао леп и ефектан погодак. Четврти гол за Радевчане дело је је Николе Радојковића.

У последњим тренуцима меча млади и талентовани нападач Полета Филип Анђелковић пропустио је прилику да свом тиму обезбеди још ефектнији тријумф.

ПОЛЕТ (Р) – РАДНИЧКИ 4:0 (1:0)

Градски стадион, Алексинац. Гледалаца: око 50. Судија: Владица Миладиновић (Југбогдановац). Стрелци: 1:0 Динчић у 30, 2:0 Динчић у 60, 3:0 Маринковић у 68, 4:0 Радојковић у 72. минуту. Жути картон: Милошевић (Полет).

ПОЛЕТ (Р): Пејчиновић, Ишпановић (од 46. Маринковић), Петровић, С. Стевановић (од 76. Милорадовић), Милошевић (од 55. Николић), Р. Јанковић, Михајловић, Радојковић, Митровић, Радојковић (од 74. А. Стевановић), Динчић (од 76. Анђелковић).

РАДНИЧКИ: П. Стаменковић, Цакић, Мицић (од 68. Ћеримовић), Спасић, Владимиров, Немања Ђорђевић, Гавазовић, М. Стаменковић (од 72. Никола Ђорђевић), Аритоновић (од 52. Милан Вучковић), Марко Вучковић, Тасић.

Фото/видео: Милан Јовановић