Milunovic

Суботинчани изборили бод у Зајечару

У оквиру ванреденог, 21. кола Зоне Исток, фудбалери Рудар Алпоса јуче су на Алексиначком Руднику поражени од Мајданпека са 2:0. Голове су госте постигли Страиновић у 28. и Маринковић у 84. минуту.

На гостовању у Зајечару, Моравица из Суботинца је поделила бодове са Кабловима – 2:2. Домаћи тим је до предности дошао у 44. минуту преко Бућина, да би минут касније изједначио Милуновић. Бућин се уписао у листу стрелаца и у 62.минуту поготком из пенала, а коначан резултат поставио је Милуновић у 79. минуту.

Иначе, Ненад Милуновић је први на листи стрелаца Зоне Исток са 19 голова. После овог кола на челу табеле је и даље Тимочанин из Књажевца, сада са 48 бодова, Моравица из Суботинца је на четвртој позицији са 41 бодом, а Рудар Алпос заузима последње место са два бода.