Славље Тешичана у Тасковићима, Радевчани узели бод

Фудбалери Јастрепца из Тешице гостовали су Тасковићима и успели да освоје цео плен пошто су победили са 3:4. Од 53. минута Тасковићи су играли са играчем мање јер је Милош Радивојевић добио црвени картон. Уз то судија је доделио још пет жутих картна – четири играчима Тасковића и један играчу Јастрепца. Двоструки стрелац за Тешичане је Ведран Динчић, по један гол дали су Дарко Ценић и Милан Тасић.

Полет из Радевца играо је у Русни против Победе нерешено − 1:1. Радевчани су до предности стигли у 6. минуту голом Андрије Динчића, резултат је поравнао Илија Тасић поготком са пенала у 39. минуту. Судија Станковић показао је шест жутих картона (два играчима домаће екипе и четири гостима) и црвени картон Лазару Васићу (Победа) у 90. минуту.

На гостовању у Мерошини, где је одмерила снаге са екипом Рада, Слога из Кормана претрпела је убедљив пораз од 6:2

Шарлинац: Топлица – Баличевац 3:1,
Чечина: Моравац – Наисус (Рожина) 3:2,
Азбресница: Борац – Слога (Јовановац) 4:5, и
Заплањска Топоница: Моравац – Раднички (Кочане) 6:5.

Слободан је био Земљорадник који је, иначе,  на челу табеле са 57 бодова. Полет је на другом месту са 48 бодова, Јастребац заузима шесту позицију са 36 бодова, док је Слога (К) на 14. месту са 20 бодова, колико има и Баличевац на 13. позицији.

ПОБЕДА – ПОЛЕТ 1:1 (1:1)

Игралиште у Русни. Судија: Матеја Станковић. Стрелци: 0:1 А. Динчић у 6, И. Тасић  (из пенала) у 39. минуту. Жути картони: Игњатовић, Васић (Победа), Михајловић, Пејчиновић, Ристић, Николић (Полет). Црвени картон: Васић (Победа) у 90. минуту.

ПОБЕДА: Александар Илић, Димитријевић (од 77. Игњатовић), Глигоријевић, Стаменковић, Ђорђевић, В. Тасић, И. Тасић, Пешић (од 59. Андријан Илић), Стојановић (од 85. Стефановић), Васић.

ПОЛЕТ: Пејчиновић, Милићевић (од 51. С. Петровић), Д. Петровић, Николић, Милошевић, Ристић, Михајловић, Митровић, Н. Бабић, Пешић (од 77. Миљковић), А. Динчић.

ТАСКОВИЋИ – ЈАСТРЕБАЦ 3:4 (1:3)

Игралиште у Тасковићима. Судија: Бранко Кандић (Александрово). Стрелци:1:0 (аутогол) Крстић у 12,1:1 Д. Ценић у 16, 1:2 В. Динчић у 34, 1:3 В. Динчић у 45, 2:3 Дамњановић у 62, 3:3 Ђорђевић у 70, 3:4 Тасић у 75. минуту. Жути картони: И. Јовановић,Николић,Ђорђевић, Здравковић (Тасковићи), Лукић (Јастребац). Црвени картон: Радивојевић (Тасковићи) у 53. минуту.

ТАСКОВИЋИ: В. Стаменковић, И. Јовановић (од 38. Здравковић), Милошевић, Дамњановић (од 79. М. Јовановић), Ристић, Стојчевић (од 60. Л. Стаменковић),  Ђорђевић, Крстић, Радивојевић, Николић, Стојановић.

ЈАСТРЕБАЦ: Крстић, Симоновић, Цакић, Пантовић, Мирковић, А. Динчић, Тасић, В. Динчић, Д. Ценић, Лукић, Станојевић.

РАД – СЛОГА (К) 6:2 (4:1)

Игралиште у Мерошини. Гледалаца: 200. Судија: Никола Јанковић (Брест). Стрелци: 1:0 Ђорђевић у 2, 2:0 Јовановић у 6, 3:0 Јовановић у 11, 4:0 Ибрић (из пенала) у 42, 4:1 Стојановић (из пенала) у 45, 5:1 Илић  у 60, 6:2 Стојиљковић у 74. минуту. Жутикартон: Антић (Рад).

РАД: Живковић, Јеремић (од 62. Милосављевић), Антић (од 62. Станимировић), Станковић, Динић, Ибрић (од 68. И. Илић), А. Илић, Никетић (од 68. Тодоровић), Митић, Ђорђевић, Јовановић (од 71. Пуношевац).

СЛОГА (К): Недељковић, Стојиљковић, Стојковић, Ђорђевић, Стевановић, Анђелковић (од 68. Крстић), Николић, Војиновић, Радојковић, Стојановић, Рајковић.

Фотографије: Милан Јовановић и Инстаграм ФК Јастребац Тешица (аутор фотографија __gagi.2001__).