Славље Брђанке на крају шампионата

У последњем колу Регионалне лиге – Север, футсалери Брђанке без икаквих проблема савладали су „фењерџију”, екипу Темнића из Варварина, са 6:2. Шампионску титулу и пласман у виши ранг изборила је Јагодина са 37 бодова, док је Брђанка зарвшила првенство на трећој позицији са 32 бода.

Меч против Варваринаца је био прилика да одговарајућуну минутажу добију и млађи играчи који ће, по речима председника клуба Милана Ђорђевића, од наредне јесени чинити екипу Брђанке која ће се такмичити у одговарајућој лиги Фудбалског савеза РИС-а.

Епитет најбољег актера утакмице понео је Јован Милошевић који је постигао три гола.

БРЂАНКА – ТЕМНИЋ 6:2 (2:1)

Хала спортова, Алексинац. Гледалаца: око 20. Судије: Немања Марковић (Сокобања), Ненад Стефановић (Бор). Стрелци: 1:0 Ј. Милошевић у 8, 1:1 Јанковић у 11, 2:1 Пендо у 13, 3:1 Ј. Милошевић у 22, 4:1 Ј. Милошевић у 27, 5:1 Стевановић (из пенала) у 36, 6:1 Ђорђевић у 38, 6:2 Симоновћ у 38. минуту. Жути картон: Плужников (Темнић).

БРЂАНКА: ПЕТКОВИЋ, Ј. МИЛОШЕВИЋ, ГОЈКОВИЋ, СТОЈАНОВИЋ, ПЕНДО, Ђорђевић, Ђошев, Стевановић, Алексић, Пејковић.

ТЕМНИЋ: ПЛУЖНИКОВ, ЧУКИЋ, СИМОНОВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, МИЛЕНКОВИЋ, Јанковић, Н. Милошевић, Тодоровић.