Remi Žitkovčana protiv „sestrića”, poraz Napretka

Na svom stadionu u Žitkovcu, u drugom kolu Zone Centar, Morava je podelila plen sa Pukovcem. Žitkovčani su stigli do vođstva pogotkom Nemanje Markovića u 10. minutu, usledile su potom šanse na obe strane, ali golova do kraja poluvremena nije bilo.

FK Morava Žitkovac

U drugom delu Pukovčani su za nijansu bili bolji. Uspeli su da poravnaju rezultat u 70. minutu, koristeći grešku igrača Morave. U finišu utakmice izabranici trenera Dušana Vasića žestoko su napadali gol „sestrića”, međutim rezultat je ostao nepromenjen. Dakle, Morava – Pukovac 1:1.

Fudbaleri aleksinačkog Napretka igrali su u Batušincu protiv Mladosti i pretrpeli minimalan poraz od 1:0. Igrač domaće ekipe Dinić iskoristio je grešku golmana Čudića i u trećem minutu zatresao mrežu. Aleksinčani su potom stabilizovali svoje redove i uporno pokušavali da izjednače, ali su domaćini odoleli svim napadima.

Belotinac: Naša krila – OFK Niš 3:2.

Fotografije sa utakmice Morava – Pukovac: Mihajlo Ilić.

MORAVA – PUKOVAC 1:1 (1:0)

Stadion Morave, Žitkovac. Gledalaca: oko 200. Sudija: Dušan Paunović (Aleksinac). Strelci: 1:0 Marković u 10, 1:1Nemanja Ranđelović u 70. minutu.

MORAVA: Pejčinović, Nikolić, Stanišić (Novković), Marjanović, Mitić, Tasić (Petrović), Marković (Simić), Velinov, Ristić, Ahmeti, Janković (Stojanović).

PUKOVAC: Mitić, Veljković, Smiljković, Tošić, Stevanović, N. Ranđelović (Vojislavić), Mišić, M. Ranđelović, Petković, Nešić (Krstić), Trajković.