Преокрет у самом финишу

У 11. колу Треће футсал лиге ФС РИС, екипа Клуба малог фудбала „Алексинац 2015ˮ забележили је још један реми, трећи заредом. Алексинчани су синоћ у овдашњој Хали спортова поделили бодове са „Путинжињерингомˮ из Ниша – 5:5 (2:1).

Домаћи тим је био у предности током већег дела утакмице, поготово у другом делу, али је на крају ипак дозволио гостима да укњиже бод. Четири минута пре краја меча,чинило се да су алексиначки футсалери били надомак целог плена, јер су водили са 5:3. Међутим, у самом финишу утакмице агилни гости су успели да за два минута постигну два гола и тако поравнају резултат.

После овог кола, Алексинчани су на петом месту са 14 бодова, а у наредном колу ће у Куршумлији играти против „Беле црквеˮ.

КМФ „Алексинац 2015ˮ – „Путижењерингˮ 5:5 (2:1)

Хала спортова Алексинац. Гледалаца: око 50. Судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић (обојица из Врања). Стрелци: 0:1 В. Станковић у 5, 1:1 Јездић у 16, 2:1 Јездић у 18, 2:2 С. Станковић у 24, 3:2 Дабарчић у 26, 4:2 Ристић у 29, 4:3 Костић у 34, 5:3 М. Станковић у 36, 5:4 Пешић у 38, 5:5 С. Станковић у 40. минуту. Жути картони: Костић, Стојменовић (Алексинац 2015), Пешић, Костић, Петровић (Путинжењеринг). Црвени картон: Коцић (Путинжењеринг) у 28. минуту.

„АЛЕКСИНАЦ 2015ˮ: ЧУДИЋ, КОСТИЋ, ЛОВРЕНЧИЋ, СТОЈМЕНОВИЋ, РИСТИЋ, Петковић, Стојановић, М. Станковић, Стаменковић, Дабарчић, А. Земљак, Јездић.

„ПУТИЖЕЊЕРИНГˮ: ВУКАДИНОВИЋ, ПЕШИЋ, КОСТИЋ, ПЕТРОВИЋ, ЂУРЂАНОВИЋ, Рајковић, Стојановић, В. Станковић, Живковић, Митревски, С. Станковић, Коцић.