Одличан старт Доктора, пораз Брђанке

На старту пролећног дела сезоне у Трећој футсал лиги – Исток, футсалери Брђанке поражени су у Алексинцу од екипе Пирота.

Гости су у првих 12 минута постигли три гола, а тек у финишу првог дела Гојковић је смањио резултат. Исти играч у 29. минуту још једанпут je затресао мрежу Пироћанаца који су потом експресно узвратили – за четири минута постигли су три гола и поставили коначан резултат – 2:6.

Брђанка има 14 бодова и заузима шесто место. У наредном колу гостује лидеру, екипи Јастрепца из Блаца.

БРЂАНКА – ПИРОТ 2:6 (1:3)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Игор Рајковић, Вељко Петровић. Стрелци: 0:1 Филиповић у 5, 0:2 Манић у 11, 0:3 Манић у 12, 1:3 Гојковић у 19, 2:3 Гојковић у 29, 2:4 Филиповић у 32, 2:5 Манић у 35, Васић у 36. минуту. Жути картон: Пејковић (Брђанка).

БРЂАНКА: ПЕТКОВИЋ, СТАНКОВИЋ, АХМЕТИ, ГОЈКОВИЋ, СПАСИЋ, Стојановић, Стевановић, Костић, Лазић, Пејковић.

ПИРОТ: ДЕСПОТОВИЋ, ЏУНИЋ, Б. КОСТИЋ, ПЕТРОВИЋ, ФИЛИПОВИЋ, Манић, Ристић, Васић, Стоиљковић, М. Костић.

*****

Први меч у новој сезони одиграли су и Доктори фудбала који су у Алексинцу угостили екипу Долапа из Прокупља.

Бољу игру у већем делу утакмице Доктори су крунисали победом – 6:4. По два гола постигли су Живковић и Ђорђевић, а по један Зека и Паприца.

У Регионалној лиги – Југ, Доктори су тренутно на трећем месту са 13 бодова.

ДОКТОРИ ФУДБАЛА – ДОЛАП 6:4 (2:3)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Петар Станковић, Младен Стојиљковић.Стрелци: 1:0 Зека у 9, 1:1 Јовановић у 14, 2:1 Ђорђевић у 15, 2:2 Оровић у 19, 2:3 Милошевић у 20, 3:3 Живковић у 22, 4:3 Живковић у 29, 5:3 Ђорђевић у 30, 6:3 Паприца у 34, 6:4 Оровић у 36, Жути картони: Илић (Доктори),  Максовић, М. Милошевић (Долап).

ДОКТОРИ ФУДБАЛА: МЛАДЕНОВИЋ, ЂОРЂЕВИЋ, ДАБРАРЧИЋ, ЖИВКОВИЋ, ЗЕКА, Митић, Илић, Голубовић, Паприца, Ђокић.

фото из архиве

ДОЛАП: ПЕРИЋ, ОРОВИЋ, МАКСОВИЋ, Ђ. МИЛОШЕВИЋ, М. МИЛОШЕВИЋ, Аранђеловић, Јовановић, Јовић, Димитријевић.

Фотографије: Саша Гидра Марковић и Инстаграм страница “КМФ Доктори фудбала”