Odličan start Doktora, poraz Brđanke

Na startu prolećnog dela sezone u Trećoj futsal ligi – Istok, futsaleri Brđanke poraženi su u Aleksincu od ekipe Pirota.

Gosti su u prvih 12 minuta postigli tri gola, a tek u finišu prvog dela Gojković je smanjio rezultat. Isti igrač u 29. minutu još jedanput je zatresao mrežu Piroćanaca koji su potom ekspresno uzvratili – za četiri minuta postigli su tri gola i postavili konačan rezultat – 2:6.

Brđanka ima 14 bodova i zauzima šesto mesto. U narednom kolu gostuje lideru, ekipi Jastrepca iz Blaca.

BRĐANKA – PIROT 2:6 (1:3)

Hala sportova, Aleksinac. Sudije: Igor Rajković, Veljko Petrović. Strelci: 0:1 Filipović u 5, 0:2 Manić u 11, 0:3 Manić u 12, 1:3 Gojković u 19, 2:3 Gojković u 29, 2:4 Filipović u 32, 2:5 Manić u 35, Vasić u 36. minutu. Žuti karton: Pejković (Brđanka).

BRĐANKA: PETKOVIĆ, STANKOVIĆ, AHMETI, GOJKOVIĆ, SPASIĆ, Stojanović, Stevanović, Kostić, Lazić, Pejković.

PIROT: DESPOTOVIĆ, DŽUNIĆ, B. KOSTIĆ, PETROVIĆ, FILIPOVIĆ, Manić, Ristić, Vasić, Stoiljković, M. Kostić.

*****

Prvi meč u novoj sezoni odigrali su i Doktori fudbala koji su u Aleksincu ugostili ekipu Dolapa iz Prokuplja.

Bolju igru u većem delu utakmice Doktori su krunisali pobedom – 6:4. Po dva gola postigli su Živković i Đorđević, a po jedan Zeka i Paprica.

U Regionalnoj ligi – Jug, Doktori su trenutno na trećem mestu sa 13 bodova.

DOKTORI FUDBALA – DOLAP 6:4 (2:3)

Hala sportova, Aleksinac. Sudije: Petar Stanković, Mladen Stojiljković.Strelci: 1:0 Zeka u 9, 1:1 Jovanović u 14, 2:1 Đorđević u 15, 2:2 Orović u 19, 2:3 Milošević u 20, 3:3 Živković u 22, 4:3 Živković u 29, 5:3 Đorđević u 30, 6:3 Paprica u 34, 6:4 Orović u 36, Žuti kartoni: Ilić (Doktori),  Maksović, M. Milošević (Dolap).

DOKTORI FUDBALA: MLADENOVIĆ, ĐORĐEVIĆ, DABRARČIĆ, ŽIVKOVIĆ, ZEKA, Mitić, Ilić, Golubović, Paprica, Đokić.

foto iz arhive

DOLAP: PERIĆ, OROVIĆ, MAKSOVIĆ, Đ. MILOŠEVIĆ, M. MILOŠEVIĆ, Aranđelović, Jovanović, Jović, Dimitrijević.

Fotografije: Saša Gidra Marković i Instagram stranica “KMF Doktori fudbala”