Krušje OFK Draževac

Одличан старт Добрујевчана, Звезда славила са играчем мање

Протеклог викенда, уз учешће 11 клубова, стартовало је првенство фудбалера у Општинској лиги. На гостовању у Рутевцу, ОФК Слога из Добрујевца славила је са 1:5 и тако већ на старту првенства најавила озбиљну кандидатуру за сам врх табеле.

У Горњем Љубешу Црвена звезда је са 2:0 победила екипу Шкриљца из Брадарца. Двоструки стрелац био Душан Милановић – први гол постигао је у 39, а други у 80. минуту. Домаћа екипа је од 29. минута играла са играчем мање јер је Немања Степановић добио црвени картон због ударања противничког играча у пределу лица.

Истим резултатом, 2:0, у Гредетину „Напредак 2012” из Крушја тријумфовао је против Темпа из Мозгова. У Трњану подела плена на равне части – Борац 1, Полет из Витошевца 1. У Вукашиновцу убедљива победа домаће екипе, ВукашиновацЈединство из Бобовишта 3:0.