KMF Aleksinac 2015, Aleksinac

Младеновић бржи од сирене

Футсалери Клуба малог фудбала „Алексинац 2015” синоћ су у овдашњој Хали спортова, у драматичној завршници, са 7:6 савладали екипу „Прокупља” и тако забележили прву победу у актуелном првенству Треће футсал лиге – група Исток.

Stefan Đurić
Јунак утакмице Стефан Ђурић

Утакмица је била интересантна и пуна узбуђења и преокрета. Гости су три пута били у вођству, али се домаћини нису предавали. Драма је, може се рећи, трајала до самог краја.

Јунак утакмице и петоструки стрелац Стефан Ђурић у 38. минуту је поравнао резултат на 6:6, а гол за тријумф секунд пре сирене постигао је Илија Младеновић.

Алексинчани су сада на осмом месту са три бода, а у наредном колу, 18. новембра, играће у Куршумлији против екипе Беле цркве.

АЛЕКСИНАЦ – ПРОКУПЉЕ 7:6 (3:3)

Хала спортова, Алексинац. Гледалаца: око 50. Судије: Милош Грујић, Предраг Христов (Ниш). Стрелци: 0:1 Д. Стојковић у 3, 0:2 Живковић у 6, 1:2 Ђурић у 10, 2:2 Р. Стојановић у 16, 3:2 Ђурић (из пенала) у 18, 3:3 Лутовац у 19, 3:4 Д. Стојковић у 21, 4:4 Младеновић у 24, 5:4 Ђурић у 34, 5:5 Пауновић у 35, 5:6 Д. Стојковић у 36, 6:6 Ђурић у 38, 7:6 Младеновић у 40. минуту. Жути картони: Ђурић, Јездић (Алексинац). Црвени картон: Лутовац (Прокупље) у 33. минуту.

АЛЕКСИНАЦ: ПЕТКОВИЋ, ЂУРИЋ, МИТАКОВИЋ, МЛАДЕНОВИЋ, ЈЕЗДИЋ, Богдановић, Мићић, Додић, Тасић, Зека, Р: Стојановић.

ПРОКУПЉЕ: СТЕФАНОВИЋ, МИТРОВИЋ, СТОЈКОВИЋ, ПАУНОВИЋ, МАЛЕТИЋ, Благојевић, Гашић, Живковић, Лутовац, Донић, Грујић.