fudbal

Dobrujevčanima bod, katastrofa Tempa

Na gostovanju u Gredetinu, u sklopu osmog kola Opštinske lige, lider prvenstva, OFK Sloga iz Dobrujevca, osvojio je bod u meču protiv „Napretka 2012” iz Krušja. Prednost Dobrujevčanima doneo je Ivanović u 40. minutu, da bi četiri minuta kasnije iz jedanaesterca rezultat poravnao Đorđević.

Do podele plena došlo je i u Vitoševcu u susretu Poleta iz ovog sela i njegovog imenjaka iz Radevca. Dva pogotka za goste postigao je Stefan Petrović u 17. i 65. minutu, a za domaći tim strelci su bili Dušan Čekrlić u 56. i Krstić u 75. minutu.

U Gornjem Ljubešu Crvena zvezda je sa 4:0 slavila protiv Vukašinovca.

Ceo plen osvojili su i fudbaleri Borca koji su u Trnjanu sa 3:1 savladali Jedinstvo iz Bobovišta.

U Mozgovu prava katastrofa Tempa: Škriljac iz Bradarca pobedio je sa čak 8:0!

Slobodan u ovom kolu bio je Rutevac.

Posle osam odigranih kola na prvom mestu je OFK Sloga sa 20 bodova. Sa tri boda manje na drugom mestu je Crvena zvezda, Polet iz Radevca i „Napredak 2012” su na deobi trećeg i četvrtog mesta sa po 14 bodova, Polet iz Vitoševca je na petoj poziciji sa 13 bodova, šesti je Škriljac sa bodom manje, sedmu poziciju zauzima Borac sa 11 bodova, itd.

„NAPREDAK 2012” – OFK SLOGA 1:1 (1:1)

OFK Sloga Dobrujevac

Igralište u Gredetinu. Sudija: Uroš Radosavljević (Aleksinac). Strelci: 0:1 Ivanović u 40, 1:1 Đorđević (iz jedanaesterca) u 44. minutu. Žuti kartoni: Milošević, STanković („Napredak 2012”), Popović (OFK Sloga).

„NAPREDAK 2012”: L. Stevanović, Đorđević, N. Jevremović, Milošević, A. Stevanović, Civić, A. Jevremović, F. Stanković, Petrović (od 46. Stojadinović), Ivanišević (od 56. I. Stanković), Marković.

ofkslogadobrujevacOFK SLOGA: D. Ivanović, Tasić, Momčilović, Bjelić, Mihajlović, Popović, Vukić, Vukadinović, I. Ivanović, Ristić, Jocić (od 78. Vujanović).

POLET (V) – POLET (R) 2:2 (0:1)

FK Polet Radevac

Igralište Poleta u Vitoševcu. Sudija: Ivan Jovanović (Aleksinac). Strelci: 0:1
S. Petrović u 17, 1:1 D. Čekrlić u 56, 1:2 S. Petrović u 65, 2:2 Krstić u 75. minutu.
Žuti kartoni: Nešić (Polet, V), S. Petrović, Agatonović, Cvetković, Jovanović (Polet, R).

FK Polet VitoševacPOLET (V): S. Milosavljević, Veličković, Krstić, Simonović, Živković, J.Čekrlić, Nešić, Pavlović, Davidović, D. Čekrlić, Savić.

FK PoletPOLET (R): Pejčinović, D. Jovanović, D. Petrović, Nikolić, Agatonović, M. Jovanović, Milošević, Stanković, Mihajlović, Cvetković, S. Petrović.