Брђанка наставила победничнки низ, тесан пораз Звезде

После Тимока 2013 и Минерса, Брђанка је забележила и трећи тријумф.

Алексиначки футсалери су на паркету овдашње Хале спортова победили Копаоник из Бруса. Након нерешеног резултата у првом полувремену (2:2), Алексинчани су у наставку заиграли офанзивније и на крају заслужили победу – 7:2. Константин Јевремовић постигао је чак пет голова, по један погодак додали су Марко Ристић и Милош Николић.

Футсалери Звезде из Горњег Љубеша играли су у Крушевцу против Расадника из Великог Шиљеговца и претрпели тесан пораз – 4:3. Двоструки стрелац за Звезду је Душан Лукић, а један гол дао је Борис Ахмети.

Са утакмицом мање Брђанка је сада на трећем месту са 26 бодова, док је Звезда има 13 бодова и заузима седму позицију.

У наредном колу састају се Звезда и Брђанка.

БРЂАНКА – КОПАОНИК 7:2 (2:2)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Братислав Јовић (Ниш), Немања Костић (Лесковац). Стрелци: 1:0 Јевремовић у 3, 1:1 Планиничић у 6, 2:1 Ристић у 8, 2:2 Игњатовић у 11, 3:2 Јевремовић у 21, 4:2 Јевремовић у 24, 5:2 Николић у 28, 6:2 Јевремовић у 34, 7:2 Јевремовић у 38. минуту. Жути картони: Јевремовић (Брђанка), Чаловејић (Копаоник). Црвени картон: Бучић (Копаоник) у 33. минуту.

БРЂАНКА: ШУЋУР, САВИЋ, ЈЕЗДИЋ, РИСТИЋ, ЈЕВРЕМОВИЋ, Николић, Алексић, Спасић.

КОПАОНИК: МИЛИЋЕВИЋ, ПЛАНИНИЧИЋ, БУРГИЋ, ЧАЛОВЕЈИЋ, Н. БУЧИЋ, Б. Бучић, Величковић, Игњатовић.

РАСАДНИК – ЗВЕЗДА 4:3 (1:0)

Хала спортова СЦ, Крушевац. Судије: Владан Спасић, Предраг Христов (Ниш). Стрелци: 1:0 Димитријевић у 15, 2:0 Димитријевић у 24, 3:0 Димитријевић у 27, 3:1 Лукић у 31, 4:1 Јевтић у 34, 4:2 Лукић у 38, 4:3 Ахмети у 39. минуту. Жути картон: Лукић (Звезда).

РАСАДНИК: АНЂЕЛКОВИЋ, ДИМИТРИЈЕВИЋ, ЈЕВТИЋ, ЈЕВГЕНИЈЕВИЋ, МИЉКОВИЋ, Милосављевић, Миленковић, Тазић.

ЗВЕЗДА: СТАНИСАВЉЕВИЋ, ТАСИЋ, АХМЕТИ, ДАБАРЧИЋ, ГОЛУБОВИЋ, Лукић, Лазић, Степановић, Јовановић.