Бледо издање Алексинчана

На старту пролећног дела шампионата Треће лиге – Исток, футсалери Клуба малог фудбала „Алексинац 2015” поражени су синоћ на свом паркету од „Пиргоса” из Пирота са 3:9 (2:5).

Утакмица је обиловала шансама на обе стране али су се и овога пута, као и у првом делу првенста, Пироћанци много боље снашли. Већ у првих десетак минута  стекли су предност од четири гола. Алексинчани су се тек тада тргли, кренули да јуре  резултат, међутим упркос напорима нису успели да анулирају предност гостију коју су додали гас, постигли још пет голова и на крају сасвим заслужено тријумфовали.

После овог кола „Алексинац 2015” је на осмом месту са 13 бодова. У наредном колу, у суботу, Алексинчани ће у Власотинцу играти против „Росуље 2018”.

АЛЕКСИНАЦ – ПИРГОС 3:9 (2:5)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Александар Минић, Милош Јоцић (Књажевац). Стрелци: 0:1 Петровић у 2, 0:2 Јонић у 3, 0:3 Васић у 4, 0:4 Каменовић у 11, 1:4 Матејев у 13, 1:5 Мијић у 19, 2:5 Ђурић у 19, 2:6 Јонић у 24, 2:7 Костић у 25, 2:8 Каменовић у 37, 3:8 Спасић у 38, 3:9 Манчић у 39. минуту. Жути картон: Зека (Алексинац).

АЛЕКСИНАЦ: ЧУДИЋ, ЂУРИЋ, ЈЕЗДИЋ, ЗЕКА, ЖИВИЋ, Петковић, Матејев, Н. Стојановић, М. Земљак, Живковић, Спасић.

ПИРГОС: МАНЧИЋ, КОСТИЋ, ВАСИЋ, ПЕТРОВИЋ, ЈОНИЋ, Каменовић, Адамовић, Мијић, Тошић, Филиповић, Митић.

Фотографије: Дино Денкић.