Четврти тријумф Брђанке, Николић бриљирао

Футсалери Брђанке забележили су четврту победу у актуелном пренству Регионалне лиге – Север. На паркету овдашње Хале спортова они су победили тим Бора са 6:2.

Гости су стекли предност у 5. минуту поготком Александра Јовкића, али је радост кратко трајала јер је већ у 8. минуту изједначио Јанко Радојевић. У 16. минуту из казненог ударца са шест метара Миливој Ђенадић је опет довео Боране у вођство. Међутим, два минута касније Милош Ђошев је успео да изједначи и са тим резултатом се отишло на одмор.

У наставку изабраници тренера Милана Ђорђевића заиграли су врло офанзивно и декласирали госте. Најпре је капитен Константин Јевремовић у 22. минуту повисио на 3:2, а онда је на сцену ступио млади Милош Николић. За 11 минутаовај  талентовани Крушевљанин постигао хет-трик (у 29, 39. и у 40. минуту) и тако запечатио судбину Борана.

Милош Николић

БРЂАНКА – БОР 6:2 (2:2)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Бојан Милић, Славиша Јаковљевић (Крушевац). Стрелци:0:1 Јовкић у 5, 1:1 Радојевић у 8, 1:2 Ђенадић (из КУ) у 16, 2:2 Ђошев у 18, 3:2 Јевремовић у 22, 4:2 Николић у 29, 5:2 Николић у 39, 6:2 Николић у 40. минуту. Жути картони: Шућур (Брђанка), Бузеј (Бор).

БРЂАНКА: ШУЋУР, САВИЋ, ГОЈКОВИЋ, ЈЕВРЕМОВИЋ, ПЕНДО, Ђорђевић, Ђошев, Цветковић, Голубовић, Милошевић, Николић, Радојевић, Мајдевац,  Ловренчић.

БОР: ЈАКОВЉЕВИЋ, ЂЕНАДИЋ, ЈОВКИЋ, ТЕРЗИЋ, БУЗЕЈ, Димитријевић, Станковић, Марковић, Алексић, Стефановић.