Aleksinčani poklekli pred liderom

Prvenstvo futsalera u Regionalnoj ligi – grupa Sever nastavljeno je proteklog vikenda mečevima 7. kola.

Ekipa Kluba malog fudbala Brđanka iz Aleksinca igrala je sinoć u Majdanpeku protiv lidera prvenstva, Minersa. Aleksinčani su dobro otvorili meč i u prvih desetak minuta imali inicijativu i dva puta bili u vođstvu.Međutim, u 12. minutu domaći tim je poravnao rezultat na 2:2, da bi minut kasnije došao i do prednosti od 3:2. Do kraja poluvremena domaćini su igrali agresivno i postigli još dva gola i drugom delu još pet golova, a Brđanka samo jedan, tako da je Miners u krajnjem skoru slavio sa 10:3 (5:2).

Posle ovog kola Brđanka je na petom mestu sa četiri boda, a u narednom kolu će Beloj Palanci igrati protiv Babušnice.

MINERS – BRĐANKA 10:3 (5:2)

KMF Brdjanka
KMF Brđanka (fotografija iz arhive)

Hala sportova Majdanpek. Sudije: Stefan Mamula, Vladimir Ljubomirović (obojica iz Bora). Strelci: 0:1 Milošević u 7, 1:1 Balabanović (iz penala) u 8, 1:2 Gojković u 10, 2:2 M. Aleksovski u 12, 3:2 Paunović u 13, 4:2 Jovanović u 18, 5:2 Balabanović u 20, 6:2 Golubović u 21, 7:2 Ilić (iz penala) u 34, 8:2 M. Aleksovski u 34, 8:3 Golubović u 38, 9:3 Paunović u 40, 10:3 Nikolić u 40. minutu. Žuti kartoni: trener Srđan Unčanin, Balabanović, M. Aleksovski (Miners), Đošev, Arsić (Brđanka).

MINERS: RADIVOJEVIĆ, M. ALEKSOVSKI, PAUNOVIĆ, BALANOVIĆ, ILIĆ, Matejević, Nikolić, Golubović, Jovanović,A. Aleksovski.

BRĐANKA: A. RISTIĆ, GOJKOVIĆ, ARSIĆ, STOJANOV, TASIĆ, Dinčić, Đorđević, M. Đošev, Golubović, Ilić, Jevremović, Lovrenčić, Milošević.