Звезда поклекла у финишу

Меч 11. кола Регионалне лиге – Север, одигран у Алексинцу између клубова малог фудбала Звезда из Горњег Љубеша и Копаоник из Бруса, обележила је права голеада, пало је чак 16 голова!

Брусјани су боље отворили меч и били бољи у првом делу. У другом делу – друга прича. Офанзивном игром црвено-бели су успели да у 31. минуту поравнају резултат (4:4) и створе предност од два гола. Међутим, четири минута пре краја гости су опет преузели иницијативу, најпре изједначили резултат, потом постигли још четири поготка и стигли до тријумфа – 6:10.

По два гола за Звезду постигли су Борис Ахмети и Слободан Живковић, а једанпут су погодили циљ Филип Нешић и Славко Ђорђевић.

Звезда је и даље на седмом месту са 10 бодова.

ЗВЕЗДА – КОПАОНИК 6:10 (1:3)

Хала спортова, Алексинац. Судије: Ненад Стефановић, Миша Стаменковић (Бор). Стрелци: 0:1 Тодоровић у 7, 1:1 Ахмети у 8, 1:2 Савић у 12, 1:3 Игњатовић у 17, 2:3 Живковић у 23, 2:4 Игњатовић у 28, 3:4 Нешић у 30, 4:4 Ахмети у 31, 5:4 Ђорђевић у 33, 6:4 Живковић у 34, 6:5 Тодоровић у 35, 6:6 Бучић у 36, 6:7 Савић у 38, 6:8 Николић у 38, 6:9 Врачаревић у 39, 6:10 Чаловејић у 40. минуту. Жути картони: Лукић, Ахмети (Звезда), Вилимоновић, Чаловејић (Копаоник). Црвени картон: Бучић (Копаоник) у 32. минуту.

ЗВЕЗДА: СТАНИСАВЉЕВИЋ, ЂОРЂЕВИЋ, ДАБАРЧИЋ, ЖИВКОВИЋ, ЦВЕТКОВИЋ, Ахмети, Нешић, Јовић, Лукић, Голубовић, Јовановић, Тасић.

КОПАОНИК: НИКОЛИЋ, ПЛАНИНЧИЋ, БУЧИЋ, ВИЛИМОНОВИЋ, ИГЊАТОВИЋ, Савић, Бургић, Тодоровић, Бучић, Чаловејић, Николић, Врачаревић.