KMF Aleksinac 2015

Висок пораз Алексинчана

Футсалери Клуба малог фудбала Алексинац 2015 поражени су синоћ на свом паркету од нишког Академца са 1:7 у првенственој утакмици 12. кола Треће лиге – Исток.

Током већег дела утакмице гости су били бољи ривал, па су заслужили цео плен. У финишу утакмице Алексинчани су заиграли на све или ништа, али Нишлије нису дозволиле никакво изненађење.

Алексинчани су сада на дну табеле са седам бодова, а у среду у Пироту против Пиргоса играју одложену утакмицу 11. кола.

АЛЕКСИНАЦ – АКАДЕМАЦ 1:7 (0:4)

Хала спортова Алексинац. Гледалаца: око 50. Судије: Стефан Филиповић, Немања Костић (обојица из Лесковца). Стрелци: 0:1 Живковић у 2, 0:2 Станковић у 5, 0:3 Живковић у 7, 0:4 Живковић (из КУ, 10 м) у 19, 1:4 Миладиновић у 21, 1:5 Цумпајеровић у 21, 1:6 Стојиљковић у 35, 1:7 Цумпајеровић у 40. минуту. Жути картони: Дабарчић (Алексинац), Станковић (Академац). Црвени картон: Илић (Алексинац) у 24. минуту.

АЛЕКСИНАЦ 2015: СТАМЕНКОВИЋ, РИСТИЋ, СТАНКОВИЋ, НЕДЕЉКОВИЋ, РАДЕНКОВИЋ, Дабарчић, Миладиновић, Стојановић, Илић, Младеновић, Тасић, Бобичић, Зека.

АКАДЕМАЦ: СТЕФАНОВИЋ, БАБИЋ, ЖИВКОВИЋ, ИЛИЋ, СТОИЉКОВИЋ, Маринковић, Младеновић, Јовановић, Цумпујеровић, Станковић, Ђорђевић.