Trijumf rukometaša, još korak do finala

U Hali sportova u sredu je odigrana prva polufinalna utakmicau okviru doigravanja za plasman  u Super B ligu između rukometaša Aleksinca i Radničkog iz Ćuprije.

U zanimljivom i borbenom meču Aleksinčani su bili bolji i zasluženo slavili sa sedam golova razlike – 36:29.

– Čestitam pobedu mojim momcima koji su 60 minuta zaista izgarali na terenu. Naš pravi kvlitet došao do izražaja u drugom poluvremenu kada smo u jednom trenutku napravili razliku od osam- devet golova. Ovom pobedom smo stekli prednost, ali to je tek pola posla završeno – kazao je za naš portal trener aleksinačke ekipe Vladan Stošić.

Revanš utakmica polufinala odigraće se u subotu u Ćupriji.

ALEKSINAC – RADNIČKI 36: 29 (17:16)

RK Aleksinac

Hala sportova, Aleksinac. Sudije: Miloš Radojičić, Predrag Marinković (Leskovac). Sedmerci: Aleksinac 2 (0), Radnički 5 (5). Isključenja: Aleksinac 18, Radnički 14 minuta.

ALEKSINAC: S. Jovanović, Stevanović, Živanović, Ristić 6, N. Jovanović 2, Đorđević 8, Savić 2, Stefanović 8, Trivunac 2, Stanojević, Milosavljević, Milanović 6, Nedeljković, Mitrović, Stojanović 2.

RADNIČKI: Nikolić, Milanović 2, Dinić, Poskurica 2, L. Stanković, Kuč 3, Milojević 4, Đukić 10, A. Stanković, Radenović 8, Tomić, Vučić, Marinković, Petrović, Stanisavljević.