Тешица: Минут ћутања за настрадалог фудбалера

У знак сећања на даровитог фудбалера Андрију Станишића, који  је пре годину дана у 19. години трагично изгубио живот на београдској Ади Циганлији, јуче је у Тешици одиграна меморијална утакмица између Јастрепца и Мораве из Житковца.

Фудбалери су изашли на терен у мајицама с ликом Андрије Станишића који је прве фудбалске кораке начинио у Јастрепцу, затим је једну сезону играо у Морави, да би се опет вратио у Јастребац.

Пре почетка утакмица, којој су присуствовали и рођаци Андријине породице, минутом ћутања одата је почаст настрадалом младићу.

А што се самог меча тиче, славили су Житковчани резултатом 3:4. У првом делу било је 1:3, у наставку Тешичани су од 54. до 59. минута успели да поравнају резултат. Гол за победу пао је у 83. минуту; Бојан Богдановић је сјајно извео корнер, а капитен Ненад Марјановић је из скока затресао мрежу.

Фотографије: Михајло Илић