Milunovic

Subotinčani izborili bod u Zaječaru

U okviru vanredenog, 21. kola Zone Istok, fudbaleri Rudar Alposa juče su na Aleksinačkom Rudniku poraženi od Majdanpeka sa 2:0. Golove su goste postigli Strainović u 28. i Marinković u 84. minutu.

Na gostovanju u Zaječaru, Moravica iz Subotinca je podelila bodove sa Kablovima – 2:2. Domaći tim je do prednosti došao u 44. minutu preko Bućina, da bi minut kasnije izjednačio Milunović. Bućin se upisao u listu strelaca i u 62.minutu pogotkom iz penala, a konačan rezultat postavio je Milunović u 79. minutu.

Inače, Nenad Milunović je prvi na listi strelaca Zone Istok sa 19 golova. Posle ovog kola na čelu tabele je i dalje Timočanin iz Knjaževca, sada sa 48 bodova, Moravica iz Subotinca je na četvrtoj poziciji sa 41 bodom, a Rudar Alpos zauzima poslednje mesto sa dva boda.