Синоћ нова голеада, финале у понедељак

На турниру у малом фудбалу „Алексинац 2022” синоћ су одигране три утакмице.

Пре почетка првог меча минутом ћутања одата је пошта Андрији Станишићу, младом и талентованом фудбалеру из Копривнице, који је пре два дана у 19. години трагично изгубио живот на Ади Циганлији у Београду.

У првој утакмици Доктори из Алексинца победили су Колосеум из Краљева са 11:4. У другом мечу Клинци 33 савладали су Треће полувреме са 11:1, и у трећем сусрету РивалКолосеум такође је било 11:1! Неки би можда рекли помало чудна игра бројки, али уједно и нова голеада; на три утакмице 39 голова, просек 13 по мечу!

Вечерас од 20.40 играће Ружић транс Брђанка Клинци 33, у 21.30 састају се Доктори – Печењара Код Црногорца, у 22.30 Жандари 018Ружић транс Брђанка и у 23.10 Печењара Код Црногорца – Матикс 069.

Турнир се игра и сутра и у четвртак, у петак је пауза због концерта Жељка Васића, у суботу су на програму четвртфиналне утакмице, а у недељу полуфинални мечеви. Завршетак турнира је у понедељак, 1. августа, када ће се најпре играти утакмица за треће место, а онда и велико финале.

Фотографије: Милан Јовановић