Rudničani bez premca

„Atenik- komercˮ sa Aleksinačkog Rudnika pobednik je Biznis futsal lige Fudbalskog saveza opštine Aleksinac. Rudničani su u petak u Hali sportova u Aleksincu u finalu, sa 11:3, pobedili ekipu „Socijalaˮ iz Kuline i tako stigli do pobedničkog trona. Na treće, odnosno četvrto mesto plasirale su se ekipe iz Aleksinca: „VSŽ Palilula” i „Oaza – Maks – Vod”.

Iz pobedničke ekipe su i trojica najboljih aktera. Tako je Aleksandar Zemljak proglašen za najboljeg igrača, Bogdan Čudić je najbolji golman, dok je titulu najboljeg strelca poneo Slobodan Janković. Za najstarijeg najboljeg igrača proglašen je Radoslav Janković iz ekipe „Socijalaˮ.

U Biznis futsal ligi Fudbalskog saveza opštine Aleksinac učestvovalo je osam ekipa.

„Atenik-komerc” – „Socijala” 11:3 (6:1)

Hala sportova Aleksinac. Gledalaca: oko 50. Sudije: Milan Jovanović (Radevac), Dušan Tomić (Gornja Peščanica). Strelci: 1:0 Zemljak u 2, 2:0 S. Janković u 4, 3:0 Stojmenović u 5, 4:0 Bojan Marković u 8, 4:1 R. Janković u 13, 5:1 Bojan Marković u 16, 6:1 Bojan Marković u 20, 7:1 S. Janković u 22, 7:2 R. Janković 24, 8:2 S. Janković u 25, 8:3 Jevremović u 25, 9:3 S. Janković u 27, 10: 3 Stojmenović u 31, 11:3 S. Janković u 33. Minutu. Žuti karton: Stojanović („Atenik-komercˮ).

„ATENIK-KOMERCˮ: B. ČUDIĆ, G. ČUDIĆ, Bodran MARKOVIĆ, Bojan MARKOVIĆ, STOJMENOVIĆ, Milenković, Zemljak, Ljubisavljević, Stevanović, Stojanović, S. Janković.

„SOCIJALAˮ: AĆIMOVIĆ, R. JANKOVIĆ, L. JANKOVIĆ, ŽIVKOVIĆ, JEVREMOVIĆ, Veljković, Vojinović.

Postavi odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

13 − four =