Резултатска клацкалица, па пораз Алексинчанки

На гостовању у Панчеву, у претпоследњем колу Супер Б лиге, рукометашице Женског рукометног клуба Алексинац изгубиле су од екипе Панчева резултатом 27:19.

До 27. минута екипе су смењивале у вођству. У послења три минута Панчевке су додале гас и први део утакмице решиле у своју корист са два гола разлике – 12:10.

У другом делу Алексинчанке су посустале, домаћа екипа је преузела контролу и заслужено укњижила бодове на свој конто .

Алексинац је на претпоследњем, 11. месту са осам бодова.

У последњем колу, које је на програму 8. маја, екипа ЖРК Алексинац дочекују Кикинду.

ПАНЧЕВО – АЛЕКСИНАЦ 27:19 (12:10)
Хала спортова „Стрелиште“, Панчево. Гледалаца: 50. Судије: Бојан Даути, Урош Минић (Београд). Седмерци: Панчево 5 (5), Алексинац 4 (3). Искључења: Панчево 10, Алексинац 14 минута.

ПАНЧЕВО: Максић, Модошан, Шашић, Станишковић, Ускоковић 4, Рогуља 2, Станојевић 3, Милићев, Прем, Георгијев 5, Рауш 6, Бркић 4, Јамбрушић 1, Сабо, Ковачић, Кепчија 2.

АЛЕКСИНАЦ: Игњатовић, Микић, Ранковић 6, Марковић 5, Андрић, Јовановић 4, Милојковић 1, Стошић, Трајковић, Живковић, Симоновић, Богосављевић 1, Денић, Радосављевић, Павловић 1, Момчиловић 1.

Играчица утакмице: Кристина Ковачић (Панчево).