Реми Житковчана против „сестрића”, пораз Напретка

На свом стадиону у Житковцу, у другом колу Зоне Центар, Морава је поделила плен са Пуковцем. Житковчани су стигли до вођства поготком Немање Марковића у 10. минуту, уследиле су потом шансе на обе стране, али голова до краја полувремена није било.

ФК Морава Житковац

У другом делу Пуковчани су за нијансу били бољи. Успели су да поравнају резултат у 70. минуту, користећи грешку играча Мораве. У финишу утакмице изабраници тренера Душана Васића жестоко су нападали гол „сестрића”, међутим резултат је остао непромењен. Дакле, Морава – Пуковац 1:1.

Фудбалери алексиначког Напретка играли су у Батушинцу против Младости и претрпели минималан пораз од 1:0. Играч домаће екипе Динић искористио је грешку голмана Чудића и у трећем минуту затресао мрежу. Алексинчани су потом стабилизовали своје редове и упорно покушавали да изједначе, али су домаћини одолели свим нападима.

Белотинац: Наша крила – ОФК Ниш 3:2.

Фотографије са утакмице Морава – Пуковац: Михајло Илић.

МОРАВА – ПУКОВАЦ 1:1 (1:0)

Стадион Мораве, Житковац. Гледалаца: око 200. Судија: Душан Пауновић (Алексинац). Стрелци: 1:0 Марковић у 10, 1:1Немања Ранђеловић у 70. минуту.

МОРАВА: Пејчиновић, Николић, Станишић (Новковић), Марјановић, Митић, Тасић (Петровић), Марковић (Симић), Велинов, Ристић, Ахмети, Јанковић (Стојановић).

ПУКОВАЦ: Митић, Вељковић, Смиљковић, Тошић, Стевановић, Н. Ранђеловић (Војиславић), Мишић, М. Ранђеловић, Петковић, Нешић (Крстић), Трајковић.