Pobeda za skok na drugo mesto

Na gostovanju u Trsteniku futsaleri Kluba malog fudbala Brđanka odličnom igrom pobedili su Čaršiju i tako zabeležili petu pobedu u nizu.

Golom Vasića u 13. minutu Trsteničani su došli do vođstva, međutimveć  narednog minuta rezulat je poravnao Nikolić. Posle izjednačenja, izabranici trenera Milana Đorđevića brzo su preuzeli inicijativu i kvalitetnom i efikasnom igrom konstantno povećavali predost da bi na kraju zasluženo pobedili sa 5:1.

Nova tri boda omogućila su Brđanki skok na tabeli Regionalne lige – Sever na visoko drugo mesto. Aleksinčani trenutno imaju 22 boda, odnosno devet bodova manje od vodećeg Ozrena iz Sokobanje sa kojim se sastaju na svom parketu u narednom kolu, 8. maja.

ČARŠIJA – BRĐANKA 1:5 (1:2)

Hala sportova, Trstenik. Sudije: Bojan Milić, Slaviša Jakovljević (Kruševac). Strelci: 1:0 Vasić u 13, 1:1 Nikolić u 14, 1:2 Golubović u 18, 1:3 Savić u 29, 1:4 Cvetković u 35, 1:5 Cvetković u 36. minutu. Žuti kartoni: Stefanović, Vasić (Čaršija), Golubović, Šućur (Brđanka).

ČARŠIJA: RADOVIĆ, VASIĆ, TIMOTIJEVIĆ, STEFANOVIĆ, MIŠIĆ, Aleksić, Dimitrijević, Jočić.

BRĐANKA: ŠUĆUR, JEVREMOVIĆ, CVETKOVIĆ, SAVIĆ, PENDO, Đorđević, Arsić, Golubović, Gojković, Majdevac, Milošević, Nikolić, Radojević, Tasić.