Победа Брђанке, Стојановић четири у мету

У заосталој утакмици осмог кола Регионалне футсал лиге – Исток, екипа Клуба малог фудбала Брђанка победила је на свом паркету тим Темнића из Варварина са 10:2. Изабраници тренера Димитрија Антића били су бољи током целе утакмице и сасвим заслужено су уписали нова три бода на свој конто.

Серију голова за домаћи тим почео је и завршио млади и талентовани Никола Стојановић који је четири пута погодио циљ и тако понео епитет играча утакмице. Брђанка је у првом делу постигла пола туцета голова да би у наставку дали још четири, док су гости први погодак постигли почетком другог полувремену, а други у финишу утакмице.

Никола Стојановић

Брђанка је тренутно на трећем месту са 17 бодова, Тимок заузима челну позицију са 25 бодова, док је Јагодина друга са 21 бодом.

И у наредном, 10. колу Брђанка ће играти пред својим навијачима. Ривал ће им бити екипа Бора, а меч је на програму у среду, 16. марта од 16 сати.

БРЂАНКА – ТЕМНИЋ 10:2 (6:0)

Хала спортова, Алексинац. Гледалаца: 30. Судије: Жељко Стоилков (Ал. Рудник), Ивица Стојановић (Алексинац). Стрелци: 1:0 Стојановић у 11, 2:0 Стојановић у 12, 3:0 Лукић у 16, 4:0 Пендо у 18, 5:0 Стојановић у 19, 6:0 Спасић у 20, 6:1 Коларевић у 23, 7:1 Арсић у 24, 8:1 Гојковић у 28, 9:1 Јевремовић у 32, 10:1 Стојановић у 34, 10:2 Тодоровић у 35. минуту.

БРЂАНКА: ШУЋУР, СТОЈАНОВИЋ, ЈЕВРЕМОВИЋ, СПАСИЋ, ПЕНДО, Арсић, Ђорђевић, Гојковић, Лукић, Тасић.

ТЕМНИЋ: МИЛОШЕВИЋ, ЧУКИЋ, ЋОСИЋ, КОЛАРЕВИЋ, ЈАНКОВИЋ, Плужников, Топаловић, Тодоровић.