Petarda Palilule protiv Radevčana, sudiju gađali upaljačem!

U Okružnoj fudbalskoj ligi proteklog vikenda odigrane su utakmice osmog kola.

Lokalni derbi u Aleksincu između Palilule i Poleta iz Radevca protekao je u znaku Aleksinčana koji su slavili sa 5:1. Već u drugom minutu mrežu Radevčana načeo je Uroš Milanović, da bi četiri minuta kasnije Lazar Janković povisio na 2:0.

U finišu prvog dela gosti su iskoristili grešku odbrane i smanjili na 2:1. Aleksinčani su dominirali i u drugom delu i tu nadmoć su kapitalizovali postizanjem još tri pogotka. Strelci su bili: Nikola Radojković, Stanković i Denić.

FK Palilula Aleksinac

Zbog bolesti trojice igrača fudbaleri Jastrepca iz Tešice nisu otputovali u Azbresnicu  na utakmicu protiv Borca. Da li će ovaj meč biti registrovan službenim rezultatom i da li će uslediti još neke sankcije, odlučiće nadležni organi Okružne lige.

Utakmica u Merošini između Rada i Radničkog iz Kočana prekinuta je u 92. minutu pri rezultatu 1:2 za goste. Razlog: jedan od navijača gostiju gađao je sudiju upaljačem!

Derbi susret u Balajincu između Zemljoradnika i Svrljiga završen je bez pobednika i bez golova – 0:0.

Čečina: Moravac – Taskovići 1:6,
Šarlincu: Toplica – Radnički (Čapljinac) 5:4, i
Baličevac: Baličevac – Naisus iz Rožine 1:0.