Петарда Палилуле против Радевчана, судију гађали упаљачем!

У Окружној фудбалској лиги протеклог викенда одигране су утакмице осмог кола.

Локални дерби у Алексинцу између Палилуле и Полета из Радевца протекао је у знаку Алексинчана који су славили са 5:1. Већ у другом минуту мрежу Радевчана начео је Урош Милановић, да би четири минута касније Лазар Јанковић повисио на 2:0.

У финишу првог дела гости су искористили грешку одбране и смањили на 2:1. Алексинчани су доминирали и у другом делу и ту надмоћ су капитализовали постизањем још три поготка. Стрелци су били: Никола Радојковић, Станковић и Денић.

ФК Палилула Алексинац

Због болести тројице играча фудбалери Јастрепца из Тешице нису отпутовали у Азбресницу  на утакмицу против Борца. Да ли ће овај меч бити регистрован службеним резултатом и да ли ће уследити још неке санкције, одлучиће надлежни органи Окружне лиге.

Утакмица у Мерошини између Рада и Радничког из Кочана прекинута је у 92. минуту при резултату 1:2 за госте. Разлог: један од навијача гостију гађао је судију упаљачем!

Дерби сусрет у Балајинцу између Земљорадника и Сврљига завршен је без победника и без голова – 0:0.

Чечина: Моравац – Тасковићи 1:6,
Шарлинцу: Топлица – Раднички (Чапљинац) 5:4, и
Баличевац: Баличевац – Наисус из Рожине 1:0.