Novi trijumf Brđanke uz  het-trik Stojanovića

Futsaleri aleksinačke Brđanke juče su na svom parketu savladali ekipu Bora sa 7:4, u sklopu 10. kola Regionalne lige – grupa Sever.

Trijumf Brđanke ni u jednom trenutku nije dolazio u pitanje. U prvom poluvremenu Aleksinčani su apsolutno dominirali. Borani, koji su na ovoj utakmici bili domaćini jer su zamenili domaćinstvo, probudili su se tek početkom drugog dela, da bi u poslednjih desetak minuta uspeli da koliko-toliko konsoliduju svoje redove, ali ne i da naprave preokret.

Tri gola gola za Brđanku dao je kapiten Nikola Stojanović, a po dva pogotka postigli su Dušan Lukić i Petar Spasić.

Brđanka je trenutno na trećem mestu sa 20 bodova, dva manje od drugoplasirane Jagodine.

I u narednom kolu, 28. marta, Brđanka će igrati pred svojim navijačima.Rival će joj biti Miners iz Majdanpeka.

BOR – BRĐANKA 4:7 (0:3)

Hala sportova, Aleksinac. Gledalaca: 20. Sudije: Miloš Jocić (Knjaževac), Srđan Anđelković (Bor). Strelci: 0:1 Lukić u 2, 0:2 Stojanović u 3, 0:3 Spasić u 11, 1:3 Marković (iz penala) u 21, 1:4 Lukić u 22, 1:5 Spasić u 25, 2:5 Terzić u 30, 2:6 Stojanović u 31, 3:6 Marković u 36, 4:6 Marković u 37, 4:7 Stojanović u 38. minutu.

BOR: JAKOVLJEVIĆ, KRSTIĆ, TERZIĆ, MARKOVIĆ, STRAINOVIĆ, Nikolić.

BRĐANKA: ĐORĐEVIĆ, LUKIĆ, SPASIĆ, STEVANOVIĆ, STOJANOVIĆ.