Нови тријумф Брђанке уз  хет-трик Стојановића

Футсалери алексиначке Брђанке јуче су на свом паркету савладали екипу Бора са 7:4, у склопу 10. кола Регионалне лиге – група Север.

Тријумф Брђанке ни у једном тренутку није долазио у питање. У првом полувремену Алексинчани су апсолутно доминирали. Борани, који су на овој утакмици били домаћини јер су заменили домаћинство, пробудили су се тек почетком другог дела, да би у последњих десетак минута успели да колико-толико консолидују своје редове, али не и да направе преокрет.

Три гола гола за Брђанку дао је капитен Никола Стојановић, а по два поготка постигли су Душан Лукић и Петар Спасић.

Брђанка је тренутно на трећем месту са 20 бодова, два мање од другопласиране Јагодине.

И у наредном колу, 28. марта, Брђанка ће играти пред својим навијачима.Ривал ће јој бити Минерс из Мајданпека.

БОР – БРЂАНКА 4:7 (0:3)

Хала спортова, Алексинац. Гледалаца: 20. Судије: Милош Јоцић (Књажевац), Срђан Анђелковић (Бор). Стрелци: 0:1 Лукић у 2, 0:2 Стојановић у 3, 0:3 Спасић у 11, 1:3 Марковић (из пенала) у 21, 1:4 Лукић у 22, 1:5 Спасић у 25, 2:5 Терзић у 30, 2:6 Стојановић у 31, 3:6 Марковић у 36, 4:6 Марковић у 37, 4:7 Стојановић у 38. минуту.

БОР: ЈАКОВЉЕВИЋ, КРСТИЋ, ТЕРЗИЋ, МАРКОВИЋ, СТРАИНОВИЋ, Николић.

БРЂАНКА: ЂОРЂЕВИЋ, ЛУКИЋ, СПАСИЋ, СТЕВАНОВИЋ, СТОЈАНОВИЋ.